Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Як продовжити термін служби коліс?
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Як продовжити термін служби коліс?

Перевірка тиску в колесі автоАвтовласники напевно знають, що в шинах має бути певний тиск. Однак постійно його підтримувати не виходить, так як гума герметична не на 100%. Через це повітря поступово виходить через камеру, а внутрішній тиск знижується. Особливо часто це трапляється в літній час.

Чим загрожує знижений внутрішній тиск в шинах? Вони стають нееластичними. Наслідком цього є провертання покришки на ободі, що в свою чергу тягне руйнування камери в зоні кріплення вентиля або ж відрив вентиля. Крім того, збільшується витрата палива внаслідок збільшення опору коченню коліс.

Зрозуміти, чи знижений тиск в шині, не так складно. Під час руху автомобіль зазвичай веде вбік дефектного колеса, при цьому у шини збільшена деформація. Якщо відбудеться злам каркаса, ремонт вже не допоможе. Рідким герметиком в даній ситуації краще не користуватися: покришки не вдасться врятувати від пошкоджень.

Перекачані колеса теж ні до чого доброго не приводять. Якщо внутрішній тиск надто великий, починається процес руйнування корду, а також середня частина протектора піддається підвищеному зносу. Крім того, амортизація шини зменшується, в результаті чого ударні навантаження збільшуються, а це, знову ж таки, веде до розриву каркаса колеса.

Зауважимо, що при перевантаженні автомобіля ушкодження проявляються сильніше, ніж при зниженому тиску в покришках, а через це збільшується і витрата палива.

При перевантаженні шин керування автомобілем стає ускладненим, кузов піддається різким коливанням. Ні в якому разі не треба підкачувати колеса – в результаті підвищеного тиску і перевантаження, термін служби покришок значно скоротиться.

Якщо порушена центровка передніх коліс, шини зношуються нерівномірно. Через це з’являється підвищений шум підшипників і шестірень задньої осі. Крім того, внаслідок розбалансування коліс руйнуються елементи підвіски. Не обходіть увагою і розвал-сходження коліс, часом ця процедура може вберегти авто від значних ушкоджень.

Ні в якому разі не встановлюйте колеса, які не підходять автомобілю: наприклад, шини з різним малюнком протектора або різного типу. В результаті цього управління автомобіля буде викликати труднощі, ефективність гальмування знизиться, а також знизиться зчеплення шин з дорогою.

Якщо автолюбителі почнуть приділяти більше уваги шинам, вони довше прослужать. Крім того, буде помітна істотна економія грошових коштів.

Поділитися інформацією в:

1 коментар
  • kola29: 27.05.2012 в 21:47

    Определённое давление в шинах нужно поддерживать не только в автомобилях но и в таком нехитром транспртном средстве как велосипед а несоблюдение этих правил влечёт за собой такие же плохие последстявия для велосипеда как и для автомобиля.

    Відповісти

Ваш коментар

(required)

(required)