Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Міфи про те, як заощадити на бензині
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Міфи про те, як заощадити на бензині

Міфи при економію паливаЗаправляючи автомобіль, ми намагаємося якомога краще заощадити на паливі. У зв’язку з цим ми чуємо поради від знайомих, які часто є неправдоподібними, а іноді й шкідливими. Тому ми розглянемо найчастіші помилки з приводу економії палива.

Найпоширеніша омана, що заправляти свою машину вигідніше вранці, так як в холодному бензині міститься більше молекул. Насправді ж температура бензину не змінюється протягом всього дня, тому заправляти вранці або ввечері свій автомобіль, різниці ніякої немає.

Так само багато хто вважає, що повітряний фільтр впливає на кількість споживання бензину. Тобто, якщо він брудний, його треба поміняти, і тоді витрата палива значно зменшиться. Це не так. Повітряний фільтр ніяким чином не впливає на кількість споживання бензину, хіба що потужність двигуна зменшується.

Ще одна дуже поширена помилка, нібито дороге і більш якісне паливо допоможе заощадити. Неправда. Насправді не має значення, якої якості заливати бензин у бак. Навіть якщо деяким дорогим автомобілям рекомендується використовувати якісний бензин, використовуючи звичайний, двигун не постраждає. Він відкоригує роботу свічок запалювання, тим самим забезпечить нормальну працездатність автомобіля.

Четвертий міф, що стосується витрати палива, говорить про те, що якщо перекачати шини, значно скоротиться витрата палива. Частка правди в цьому є, але зовсім незначна. Перекачавши колеса, ви тільки збільшите ризик аварії. В цьому випадку гальмування і маневреність автомобіля губляться. Все ж краще трохи витратитися на зайвий літр бензину, ніж піддати небезпеці себе та інших людей.

Ще одне пояснення з приводу економії бензину. Багато автолюбителів вважають, що включений кондиціонер значно збільшує витрату палива. В дійсності це так, але на трасі краще включити кондиціонер. Відкриті вікна сприяють збільшенню аеродинамічної сили, що призводить до збільшення витрати палива.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

2 коментарі

Ваш коментар

(required)

(required)