Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Про Авто Плюс
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР


Про Авто Плюс

Ми надаємо наступні види послуг:

Автофарби:

  • Професіональний підбір автомобільних фарб
  • Підгін фарби у випадку невідповідності коду

Кузовні роботи:

  • Детальний кузовний ремонт
  • Виправлення геометрії кузова
  • Ремонт бамперів і пластмас

Фарбування авто:

  • Повне фарбування автомобіля
  • Локальне фарбування
  • Ремонт сколів і тріщин
  • Заміна кольору у автомобіля

Кузовний ремонт

Пошкодження кузова автомобіля можуть бути різноманітними. Тому правила ремонту в кожному окремому випадку повинні бути свої. Кузовний ремонт вимагає надзвичайної точності, спецобладнання та навиків.

З точністю до міліметра повинна бути дотримана геометрія кузова. Після заміни деталей кузова, зварювальні шви повинні бути на тих же місцях, на яких вони були до пошкодження автомобіля. Всі зазори повинні бути відрегульовані при заміні крил, капоту, бамперів, дверей, фар і т.д.

Наше правило – мінімум шпатлівки на деталях, що буде гарантом їх довгої служби. Ви будете задоволені, адже ці роботи виконує майстер з більш ніж 10 річним досвідом роботи.

Фарбування авто

Професійне фарбування, комп’ютерний підбір фарб (PPG), полірування авто, 100% ліквідація дрібних царапин. Оскільки жодний коп’ютерний підбір не підбере колір на всі сто відсотків, ми розробили свою технологію підбору фарби і її поетапну доводку вручну.

Малярні роботи

Фарбування автомобілів – це складний технологічний процес, що вимагає надзвичайного володіння навиками і технологіями. Немаловажну роль в якісному фарбуванні автомобіля відіграють матеріали, які використовуються при цьому. Це грунт, лаки, фарби і шпатлівки, останної ми Вам гарантуємо мінімум.

Фарбування кузова і окремих деталей виконується в фарбувально-сушильній камері. При підготовці кузова автомобіля під фарбування ми використовуємо тільки сучасні професійні розхідні матеріали.

Поліровка автомобіля

Основна відмінність захисної поліровки від відновної полягає в застосуванні полірувальних паст, що не містять абразивного складу. Умовно захисну поліровку можна розділити на поверхневу (передпродажну) і від атмосферних опадів (воскування). Застосування даних методів поліровки залежить від стану кузова автомобіля. При даній технології лакофарбне покриття автомобіля полірується силіконовмістним складом, що забезпечує захист автомобіля від дії зовнішнього середовища, додає додатковий блиск. Рекомендується для нових автомобілів і автовласників тих, що постійно піклуються про стан лакофарбного покриття.