Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Про PPG
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР


Про PPG

Компанія PPG, лідер у виробництві ремонтних покриттів для автомобіля

PPG - Pirsburg Plate GlassОднією з найбільш популярних компаній, що займається виробництвом матеріалів для ремонтного фарбування автомобілів, є PPG (Pittsburgh Plate Glass) Industries. Це транснаціональна корпорація, американського походження, яка створена в 1883 році в місті Пітсбург, штат Огайо.

На даний момент, на світовому ринку, це самий відомий постачальник покриттів і різних хімікатів. У складі корпорації, 21 структурний підрозділ, які розташовані в 21 країнах світу. У них працює біля 30 тисяч висококваліфікованих фахівців. Корпорація виробляє продукцію, яка відповідає всім сучасним вимогам, застосовуючи при цьому передові технічні рішення і технології. Її діяльність спрямована на розробку нових і сучасних продуктів. З цією метою, корпорація інвестує кошти в перспективні виробничі підприємства і бере активну участь у налагодженні ефективного світового співробітництва, з питань створення та виробництва нових продуктів. Все це дозволяє створювати продукцію високої якості, що відповідає вимогам самих жорстких світових стандартів.

Основним принципом діяльності компанії PPG, є суворе дотримання якості на всіх рівнях виробничого процесу, для найбільш повного задоволення всіх потреб клієнтів. Мета компанії, зберегти лідируючі позиції свого бізнесу на світовому ринку, дотримуючись і виконуючи свої зобов’язання перед акціонерами, клієнтами та партнерами.

Основними пріоритетними напрямами діяльності компанії PPG, є:

  • Наукові дослідження і сучасні розробки в галузі нанотехнологій, впровадження яких у виробничий процес, дозволяє отримувати лаки і фарби з потрібними технічними властивостями. Наприклад, зносостійкий лак, що відрізняється підвищеною стійкістю і здатністю до більш тривалого збереження глянцю, в порівнянні з вже існуючими аналогами.
  • Постійна робота над створенням і удосконаленням авторемонтних покриттів.

Будучи безперечним лідером у виробництві даного виду покриттів, компанія PPG забезпечує необхідну якість автоемалей і можливість їх точного підбору за кольором, що є одним з основних критеріїв оцінки їх якості.

Компанія PPG є лідером у розробці рецептур найсучасніших і високотехнологічних конвеєрних автоемалей, і ремонтних покриттів, які забезпечують оригінальний вигляд поверхні автомобіля.

Примітним є той факт, що при виробництві кожного третього автомобіля в Європі та Америці, використовуються продукти компанії PPG, що дає право вважати її, одним з найбільш передових і провідних лідерів, яким віддають перевагу автовиробники.

Ремонтне фарбування автомобілів, з допомогою лаків і автоемалей від компанії PPG, це і красиво і надійно і довговічно. Адже при їх виробництві, застосовується комплексний підхід, який включає в себе експертну та маркетингову підтримку. Саме це і дозволяє зробити ремонтне покриття вашого автомобіля надійним і гарним.

Однією з найвідоміших розробок компанії PPG, є Global Refinish Line. Це одна з перших у світі ремонтних систем, що поєднують в собі єдиний комплекс хімічних елементів, і ефективний комп’ютерний підбір кольору. У нашій країні, комплекс отримав назву «Глобальна лінія продуктів для ремонту». Він користується виправданою популярністю, завдяки високій якості складових продуктів, їхньої повної екологічної безпеки і високотехнологічним рішенням, при виконанні робіт.