Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Кілька способів заощадити бензин
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Кілька способів заощадити бензин

Економія паливаЦіни на бензин весь час ростуть, і нам хочеться якось зберегти гроші. Є кілька порад, завдяки яким кожен автовласник зможе проїжджати до 70 кілометрів більше на своєму баку.

Не натискайте різко і до упору на педаль газу: кожне таке натискання є причиною підвищеної витрати палива. Неважливо де ви їдете, постарайтеся дотримуватись цього правила.

Особливо часто «топчуть» педаль акселератора власники машин зі слабким двигуном, щоб доїхати до будь-якої точки швидше. Взагалі, чим вище швидкість – тим більше витрачається паливо. Це відбувається через те, що опір повітря збільшується в геометричній прогресії.

Також слід правильно користуватися коробкою передач. Запам’ятайте, яка передача коли включається. Першу слід включати тільки при рушанні з місця. Друга служить для розгону. Якщо починаєте обганяти – включайте третю. По місту слід рухатися, включивши четверту передачу. Ну а коли ви рухаєтеся по шосе – сміливо включайте п’яту.

Крім того, слід контролювати тиск у шинах. Давно вже з’ясували, що якщо у всіх шинах знижений тиск, хоча б на 0,1 атм., Витрата палива збільшується на 2-3%. Однак з метою більшої економії не варто тримати тиск в покришках на рівні 2,5 атм., адже через це буде не дуже комфортно їхати через більшу чутливість. Якщо тиск буде вище 3 атм., різко збільшиться гальмівний шлях. Крім того, на мокрій і слизькій дорозі з таким тиском у колесах стає небезпечніше їхати. Особливо протипоказаний цей метод взимку. Пам’ятайте: у разі ДТП ви витратите набагато більше, ніж якби просто з’їздили на заправку.

На шосе можна користуватися способом «повітряний мішок». Суть в тому, щоб рухатися за іншим транспортним засобом якомога ближче: приблизно 2 м від бампера до бампера, якщо перед вами леговушка, 4 м – якщо вантажівка, 5 м – якщо автобус. Зона розрідженого повітря, яку за собою створює транспортний засіб, і називається «повітряним мішком». Завдяки цьому способу можна заощадити до 40% палива, проте він досить небезпечний і ним можуть користуватися лише досвідчені автовласники.

Ще одна порада для тих, хто хоче заощадити на витратах палива. Потрібно просто зменшити холості оберти двигуна. Попросіть, щоб механік зменшив їх приблизно до 500-600. краще всього, якщо ви це зробите після обкатки автомобіля. Не варто турбуватися за двигун – це не заподіє йому ані найменшої шкоди, зате витрата істотно знизиться. Особливо це буде помітно тим, хто живе у великих містах і постійно стоїть в «пробках».

Поділитися інформацією в:

2 коментарі
  • kola29: 21.05.2012 в 20:43

    Экономия это конечно хорошо но когда цены не то что ползут, а стремительно летят вверх вся эта економия в конечном счёте ни к чему не приводит,даже кажется что всё это напрасно,я думаю все-таки будущее за электромобилями,вот это поистене неиссякаемый источник энергии за ним будущее!

    Відповісти
  • володимир: 27.08.2012 в 00:02

    на рахунок зниження частоти обертів на х.х.до 500-600,а хто знає на яких обертах виникає масляний клин між колінвалом і вкладишем, я б не ризикував.

    Відповісти

Ваш коментар

(required)

(required)