Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Дизельне паливо: марки і області його застосування
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Дизельне паливо: марки і області його застосування

СоляркаДизельне паливо (воно ж солярка або солярове масло) – рідкий продукт, отриманий прямою перегонкою нафти і використовується як паливо для дизельних та газодизельних двигунів. Дизельне паливо буває маловязким і залишковим високов’язким. Останнє містить в собі багато мазуту. Малов’язке паливо застосовують у швидкохідних двигунах, а високов’язке – в стаціонарних і тихохідних моторах.

Головні споживачі солярки – це легковий і вантажний автотранспорт, військова техніка, залізничний транспорт, морські судна і техніка, що використовується в сільському господарстві.

З-за великого попиту на цей вид палива зараз багато підприємств скуповують солярове масло оптом. Адже дизпаливо широко застосовується у всілякій техніці, на транспорті, а ще як паливо, але котельне. Зазначимо, що оптом солярку закуповують в основному автотранспортні, залізничні компанії та сільськогосподарські підприємства.

Дизельне паливо приваблює покупців якісними характеристиками і відносно низькою ціною. Завдяки цьому його популярність на транспорті і в промисловості не спадає. Причому останнім часом вміст у дизпаливі сірки жорстко регламентується екологічними стандартами.

Перед покупкою дизельного палива слід знати напевне, який саме вид палива вам потрібен. Його ціна залежить як від виду палива, так і від його здатності підтримувати на необхідному рівні консистенцію при зменшенні температури. Залежно від цього фактора дизпаливо буває літнім і зимовим. Останнє містить в собі різні присадки. Звичайно ж ціни на літній варіант будуть нижчими, ніж на зимовий. Ще є «арктичне дизельне паливо». Але ця марка не дуже широко використовується через специфіку сфери його застосування.

Розібратися в маркуванні дизельних палив не складно. «Л» – означає літнє дизельне паливо, а «З» – зимове. Тому перед тим, як купити солярку, потрібно уточнити як тип, так і марку необхідного дизельного палива.

Варто зазначити, що для великих компаній-споживачів оптимальним варіантом буде придбання дизельного палива оптом. При цьому компанії використовують паливні картки та талони. Надійніше всього купувати паливо у відомих і перевірених часом компаній, що мають гарну репутацію.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)