Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Зимові шини, особливості експлуатації
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Зимові шини, особливості експлуатації

Протектор зимової шиниЯкщо у вашій місцевості взимку досить часто випадає сніг, або ви вже кілька сезонів поспіль їздите на одному і тому ж комплекті всесезонних коліс, то прийшов час серйозно замислитися про заміну шин. Особливо якщо поглянути на коефіцієнти страхового полісу (підвищуючі або понижуючі) упевненість у своєчасній заміні тільки зросте. Ризикувати, продовжуючи їздити на старих, зношених шинах ніхто не захоче.

Треба сказати, що вибір будь-якої шини це свого роду компроміс. Немає ідеальних шин, які зберігали б свої їздові характеристики однаково і на льоду, і в сніжній колії, і на гоночному треку. Так само всі шини схильні до зносу, через якийсь час. Наприклад, гоночні шини відмінно тримають дорогу, але тільки якщо вони прогріті до 100 градусів. При температурі близько нуля градусів така шина більше схожа на шматок пластмаси. «Довгограюча» шина розрахована на тривалий термін служби і без заміни спокійно проходить до 130 тисяч кілометрів, але малюнок протектора, а також склад гуми розраховані більше для рівномірного і тривалого зносу, а не для їзди взимку. Правда в даний час є безліч всесезонних шин (спортивних, туристичних і штатних), в яких при виробництві враховується їх використання в зимовий період, але все одно основний упор робиться на швидкісні характеристики, плавність ходу і на зносостійкість.

Тільки зимові шини виготовляються з урахуванням всіх можливих зимових умов експлуатації (низька температура, лід, сніг). Тим більше, що такі умови присутні в багатьох регіонах 3-4 місяці на рік.

Так само, необхідно пам’ятати, що всі нововведення в розробці допоміжних електронних систем, такі як протибуксовочна система і ABS, не зменшують гальмівний шлях автомобіля. Вони лише не дають колесам заблокуватися при інтенсивному натисканні на педаль гальма або запобігають пробуксовку коліс при натисканні на педаль газу. Єдине, що може допомогти збільшенню зчеплення коліс з дорогою і, відповідно, поліпшення контролю над машиною це установка якісних шин.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

1 коментар

Ваш коментар

(required)

(required)