Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Всесезонна гума круглий рік – чому ні?
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Всесезонна гума круглий рік – чому ні?

Зимові шиниВсесезонні шини призначені для різних погодних умов і малюнок протектора у них так би мовити посередній. Будучи універсальними шинами, вони однаково поводяться за будь-яких погодних умов, але з досить середніми результатами.

При виготовленні таких шин враховується їх експлуатація під час літньої спеки і до складу, і в малюнок протектора вносяться корективи, які підвищують зносостійкість. Але, в свою чергу, ці зміни впливають на зимову експлуатацію, знижуючи ефективність зчеплення зі снігом і льодом. У зимових шинах склад гумової суміші та малюнок протектора підібрані спеціально для зимової експлуатації і на таких шинах автомобіль впевненіше тримається на дорозі.

Літні шини призначені для теплої пори року і впевнено почувають себе на сухих дорогах або в дощ. Найкращим рішенням буде придбання відповідних комплектів шин для кожного сезону.

Навіщо купувати чотири шини? Може можна дві?

В даний час будь-які зимові шини показують відмінні результати при їзді по снігу й льоду. У порівнянні з розробками минулих років, технологія виготовлення гумової суміші і малюнка протектора зробила крок далеко вперед. Всі виробники шин, а також 7 з 10 компаній виробників автомобілів рекомендують установку зимової гуми на автомобілі з будь-яким типом приводу. Це обумовлюється тим, що автомобіль з різними шинами небезпечний в експлуатації. Так як осі автомобіля будуть по різному реагувати на дорожні умови та їх зміни: мокрий і сухий асфальт, бруд, лід, сніг і інші різні дорожні умови.

Особливо сильно це буде проявлятися при екстрених ситуаціях, коли автомобіль може повести себе непередбачувано. Краще не ризикувати і застерегтися від таких «сюрпризів» і для цього необхідно, щоб всі шини на автомобілі були однаковими.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)