Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Навіщо нам автомобіль?
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Навіщо нам автомобіль?

Автомобіль на рукахДуже часто люди, плануючи покупку автомобіля, не задаються питанням – «А чи потрібен він взагалі?» або «Для чого він потрібен?». У питанні придбання особистого авто є як прихильники, так і противники.

Автомобіль забруднює нашу атмосферу, повітря, стає причиною загибелі великої кількості людей, створює пробки на дорогах, і т.д. Але з іншого боку, сьогодні важко собі уявити інший засіб пересування, враховуючи те, якими темпами розвивається цивілізація. Якщо дивитися на необхідність мати машину з позиції жителя мегаполісу, то на запитання «Для чого потрібен автомобіль?» знаходиться багато відповідей.

Найпростіша – автомобіль потрібен для того, щоб дістатися до роботи. У громадському транспорті в годину пік далеко не доїдеш. До того ж, постійна тиснява порушує наш особистий простір. І як наслідок – дискомфорт і постійні запізнення на роботу. Тому, кращого засобу, ніж особисте авто – просто не знайти.

Маючи свій автомобіль, можна в будь-який час поїхати туди, куди душа забажає. І при цьому взяти з собою всю свою родину, друзів чи колег. Ти незалежний від інших людей. Ти можеш забрати дитину зі школи або з дитячого садку, відвезти її на гурток – тоді, коли тобі це потрібно. Хіба це не чудова перевага?

Багато водіїв отримують задоволення від одного тільки водіння. Звичайно, якщо ти не стоїш в пробці півгодини. Тим не менш, можна розслабитися, поміркувати над днем прийдешнім. А у когось захоплення викликає швидка їзда. Словом, це непогане джерело позитивних емоцій.

Однак наявність автомобіля передбачає і деякі мінуси. По-перше, сама покупка коштує грошей і не маленьких. Крім того, постійне вкладання в нього коштів – витрати на паливо, на обслуговування, штрафи за порушення ПДД. По-друге, автомобіль треба десь зберігати. У великих містах це значна проблема. Гаражі, на жаль, є не у всіх. Іноді доводиться розплачуватися своїми нервами – вдарив, викрали, або заглохла посеред траси.

Отже, чи потрібен вам автомобіль, вирішувати тільки вам самим після ретельного зважування усіх плюсів та мінусів цього дива техніки. Однак, аргументів, які доводять необхідність мати особисте авто досить багато.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)