Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Відновлюємо автомобіль до стану нового
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Відновлюємо автомобіль до стану нового

Повертаємо автомобілю гарний виглядБудь-який автомобіль рано чи пізно приходить в неохайний стан. Від їзди по розбитим дорогам на кузові залишаються подряпини від піску та каміння, від дрібних ДТП – вм’ятини. Страждає і салон, особливо взимку, коли від бруду залишаються сліди на підлозі і сидіннях. Любителі фастфуду залишають в салоні жирні плями, часто такі, які неможливо відмити. А від перевезення домашніх тварин залишаються бруд і шерсть.

Полірування поверхні

Навіть саме дбайливе ставлення до автомобіля не вберігає його від зносу лакофарбового покриття. Якщо мийка здійснюється в поганих умовах, це загрожує негативними наслідками. Бруд розмазується по кузову. Пил і пісок, які потрапляють на покриття, викликають абразивну дію.

Крім того, на стан покриття впливають кислотні осідання, що попадаються на дорозі: сіль і різного роду реагенти. В результаті кузов автомобіля страждає від мікротріщин та інших дефектів, а агресивні речовини, які через них потрапляють на метал, здатні викликати корозію.

Щоб реанімувати автомобіль, потрібно приблизно раз на два роки проводити полірування. Полірування може придати автомобілю свіжий вигляд і довести його до стану нового. Процес полягає у видаленні з кузова потертостей, неглибоких подряпин і помутнінь. Для цього використовуються шліфувальна машинка і абразивна паста. Шар фарби і лаку зменшується всього на 0,002-0,004 мм.

Після того, як ця процедура буде проведена, рекомендується зробити захисну поліровку. Тут теж використовується шліфмашинка, але вже зі спеціальною насадкою. З її допомогою на кузов буде нанесено особливий полірувальний матеріал. На молекулярному рівні цей матеріал буде взаємодіяти з фарбою, в результаті чого на кузові утворюється захисний шар.

Автомобіль «оживає» після цієї процедури: виглядає новим, легше миється, менше брудниться. Загроза корозії знижується.

Якщо ж на кузові вашого автомобіля є незначна подряпина – до 5 мм – від неї можна позбутися самостійно. Для цього достатньо замазати цю подряпину звичайним лаком для нігтів.

Антигравійна плівка

Щоб убезпечити свою машину від дрібних пошкоджень, потрібно відразу після покупки покрити її антигравійною плівкою. Послугу пропонують на багатьох СТО, вартість становить в межах 1,5 – 5 тис. грн.

Дія антигравійної плівки полягає в тому, що енергія від удару каменю, що потрапив в неї, розсіюється в різні боки. Завдяки цьому на кузові не залишаються відколи й дрібні вм’ятини. Плівкою можна покрити лише вразливі місця, які найчастіше піддаються дії каменів: передній бампер, капот, крила, дзеркала заднього виду.

Плівка може бути будь-якого кольору і з будь-яким малюнком. Головне, переконайтеся в тому, щоб відтінок відповідав техпаспорту.

Захисну плівку легко зняти, в разі чого. При цьому на лаку не залишиться слідів. Поверхня автомобіля буде такою ж, як в день покупки, навіть при багаторічній експлуатації автомобіля. Однак якщо відбулося зіткнення з іншим автомобілем, пошкодження плівки не уникнути.

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)