Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » 5 порад по догляду за лакофарбовим покриттям автомобіля
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

5 порад по догляду за лакофарбовим покриттям автомобіля

Догляд за лакофарбовим покриттям автоКожен автолюбитель не з чуток знає, як важливо регулярно доглядати за лакофарбовим покриттям кузову автомобіля. Бруд, лід, бензин та інші не менш агресивні речовини здатні викликати руйнування верхнього шару фарби, що з часом може стати причиною появи корозії, чого дуже б не хотілося. Щоб уникнути вище перерахованих проблем, необхідно регулярно доглядати за лакофарбовим покриттям кузову, а при необхідності і відновлювати його.

Зараз у мережі інтернет можна знайти велику кількість порад, як доглядати за покриттям кузову автомобіля. Наскільки вони корисні, може показати лише досвід їх застосування, вам же ми хочемо дати декілька порад і правил, яких дотримуємось і самі ось уже, скільки років.

Часто через халатність, додаючи в двигун масло, або заливаючи в бачок чергову порцію гальмівної рідини, на кузов двигуна потрапляють бризки. Оскільки ці речовини за своєю природою досить агресивні, вони можуть викликати руйнування лакофарбового покриття. Їх необхідно відразу ж видалити.

Для цього я використовую звичайний мильний розчин або просту воду, вище кімнатної температури. Цим розчином місце кузову, на яке потрапив бензин або інша хімічна речовина необхідно два рази промити і щоб не залишилися розводи протерти чистою ганчіркою, яку використовуєте для полірування кузова.

Особливо уважно необхідно ставитися до бітуму. Його дуже важко видалити з поверхні кузова. Крім того, якщо бітум швидко не видалити, на його місці, з часом, може з’явиться жовта пляма, яку досить важко усунути. Найчастіше причиною потрапляння бітуму на кузов автомобіля, є наші вітчизняні дороги, які влітку, під дією високих температур перетворюються на болото з бітуму. Тому, рекомендуємо придбати і возити з собою Автоочищувач бітумних плям. У крайньому випадку, підійде і звичайний уайт-спірит.

Зараз у продажу можна зустріти велику кількість захисних чохлів з гуми та поліетилену. Рекомендую проходити повз таких виробів, оскільки гума може залишити на поверхні неприємні темні плями. Видалити такі темні плями майже неможливо, яку б ви поліроль і миючі засоби не застосовували. Повірте нашому досвіду.

Не лінуйтеся, регулярно доглядайте за лакофарбовим покриттям вашого автомобіля, і він зможе ще тривалий час радувати вас своїм блиском і красою!

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

1 коментар

Ваш коментар

(required)

(required)