Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Особливості миття кузову автомобіля
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Особливості миття кузову автомобіля

Миття кузову автомобіляКожен автолюбитель знає, зовнішній вигляд автомобіля це його обличчя. Недарма кажуть, який автомобіль такий і власник! Лакофарбове покриття кузову автомобіля потребує регулярного догляду – його необхідно мити, полірувати, у разі пошкодження і появи сколів, відновлювати.

Для фарбування кузову більшості автомобілів, зокрема вітчизняного виробництва, використовують синтетичну емаль, яка невибаглива у догляді та тривалий час здатна зберігати яскраві і стійкі відтінки.

Як би там не було без регулярного миття кузову не обійтися. Щоб уникнути неприємних ситуацій пов’язаних з цією процедурою рекомендуємо дотримуватися наступних правил, про які і піде далі мова.

Перед тим як мити автомобіль, не залежно від того, чи будете ви це робити вдома або на професійній автомийці, в обов’язковому порядку необхідно перевірити стан дренажних отворів (у порогах і дверях). В іншому випадку вода, що скупчилася в порожнинах дверей і порогів може стати причиною появи корозії і руйнування лакофарбового покриття кузова.

Мити кузов необхідно теплою, проточною водою з додаванням автошампуня. Використовувати воду з колодязя або річки не рекомендується, оскільки така вода має підвищений рівень солей, що може призвести до втрати блиску кузова.

Забороняється миття кузову автомобіля на відкритому просторі, особливо в жаркий час дня, оскільки під дією сонячних променів вода швидко висихає, і на поверхні кузова можуть з’явитися світлі розлучення, які потім важко видалити.

Особливо уважно підходити до миття автомобіля необхідно в зимову пору року. Мити автомобіль на відкритому повітрі при температурі повітря нижче +4°С заборонено.

Якщо миття автомобіля проводили на автомийці, виїжджати з боксу можна, лише після повного висихання кузова автомобіля. В іншому випадку уникнути появи мікротріщин на поверхні кузова просто не уникнути.

Вода, яка залишилася після миття кузову на відкритому повітрі швидко замерзає, що призводить до появи льодової кірки, яка і є причиною появи мікротріщин і відшарування фарби від кузова автомобіля.

Особливу увагу при митті кузову необхідно приділяти зварним швам, дверей і капоту. У цих місцях скупчується багато бруду, яку необхідно при кожному митті видаляти. В іншому випадку появи корозії не уникнути.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

1 коментар
  • […] Крім вищевказаних, причиною появи дефектів на лакофарбовій поверхні кузову може бути порушення герметичності камери або боксу, в яких проводилося фарбування і подальша сушка кузову автомобіля. У результаті цього в приміщення може потрапити пил, який при фарбуванні піднімається в повітря і разом з фарбою наноситься на кузов автомобіля. […]

    Відповісти

Ваш коментар

(required)

(required)