Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Консервуємо дефект автомобіля
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Консервуємо дефект автомобіля

царапина на автомобіліЩо робити, якщо дефект покриття існує, але зайнятися його усуненням все ніколи. Виявивши відколи або глибоку подряпину, відразу обробіть їх консервантом типу мовіль. Його шар не тільки убезпечить пошкодження від агресивного зовнішнього середовища, а й блокує доступ кисню, необхідного, як відомо, для продовження окислювальних процесів (корозії). Зберетеся зайнятися підфарбовування – змийте консервант тканиною, змоченою в уайт-спірит або спеціальному складі для видалення консервантів.

Якщо руда чума все ж встигла з’явитися, обов’язково обробіть дефект перетворювачами іржі. Вони, до речі, теж змінилися з соціалістичних часів.

Нові препарати вже не вимагають тривалої витримки і, що найголовніше, подальшого видалення водою або вологою ганчіркою. Більш того, деякі з них не видаляють, а саме перетворюють оксиди заліза в цинкоутримуючий шар: такому впливу піддаються навіть приховані ділянки, в які може проникнути рідина, але невидимі зовні. До речі, за таким шару можна фарбувати без усякої грунтівки – він цілком замінює основу покриття.

Головне – це вчасно обробляти пошкодження та дефекти лакофарбового покриття. І чим частіше ви доглядаєте за лакофарбовим покриттям свого автомобіля, тим воно надійніше і довше прослужить.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)