Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Який найпопулярніший колір автомобіля?
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Який найпопулярніший колір автомобіля?

Авто різних кольорівНапевно, мало хто з нас замислювався над тим, який колір автомобіля користується найбільшою популярністю серед автолюбителів?! Ось, наприклад, за радянських часів, автолюбителю не доводилося довго ламати собі голову над тим, якого кольору вибрати автомобіль, оскільки вибір був дуже мізерним, та й сама можливість купити машину була більш значуща, ніж якого кольору вона буде. Головне автомобіль, а колір це вже другорядне – подібний вислів зараз можна почути від автолюбителів, які виросли і прожили більшу частину свого життя на автомобілях радянського автопрому. Але час іде і все змінюється.

Не обійшли стороною зміни і автомобільну індустрію. Зараз для фарбування автомобілів використовують спеціальні фарби, які мають підвищених рівень стійкості до механічних впливів, які тривалий час здатні зберігати свій первозданний вигляд. Кожна з них має свій неповторний колір і відтінок.

Купуючи автомобіль того чи іншого кольору, власник намагається підкреслити свою індивідуальність і неповторність. Але як би там не було, щоб відчувати себе повноцінним членом суспільства необхідно слідувати моді. З цієї причини, ми вирішили з’ясувати, автомобілям якого кольору найбільш частіше віддають перевагу вітчизняні автолюбителі.

Як і слід було очікувати, перше місце, з великим відривом від найближчих конкурентів займає сріблястий колір. Це й не дивно – досить подивитися на вулиці на мимо проїжджаючі автомобілі – кожен другий пофарбований саме в цей колір. Ви скажіть, чому саме цей колір? Складно відповісти. Чіткої відповіді на це питання не можуть дати навіть дилери, які займаються безпосереднім продажем автомобілів. Як відповів один менеджер з продажу – подобається і все. І нічого з цим не поробиш.

Друге і третє місце на п’єдесталі популярності займають автомобілі чорного і білого кольорів. Кольори, які користувалися надзвичайною популярністю за радянських часів.

На четвертому й п’ятому місці компактно розмістилися червоний і синій кольори. Автомобілі цих кольорів і відтінків можна набагато рідше зустріти на вітчизняних дорогах.

Ну а найбільшу антипатію, як і колись, вітчизняні автолюбителі відчувають до зелених автомобілів.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

1 коментар

Ваш коментар

(required)

(required)