Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Як відрізнити і не придбати битий автомобіль
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Як відрізнити і не придбати битий автомобіль

Битий автомобільУ шаленому ритмі сучасності практично кожна ділова людина має потребу у власному автомобілі. Навіть не треба питати “Чому?». Тут справа у власній мобільності та можливості легко перевозити різні предмети, речі. Багато хто купує не новий, а старий автомобіль. При купівлі автомобіля з рук слід дотримуватися кількох пунктів. Якщо неухильно слідувати цим правилам, то ви практично точно не придбаєте биту машину.

Найголовніше – правильно вибрати пропозицію. Не варто загострювати увагу на оголошеннях, що містять занадто короткий, або сумнівний опис транспортного засобу. Після відбору пропозицій потрібно зв’язатися з власниками авто, які пройшли, якщо можна так сказати, первинний відбір.

Якщо продавець веде розмову невпевнено і ухиляється від головних моментів, то краще такий варіант відразу ж відхилити. Є, звичайно, ймовірність, що ця людина взагалі сором’язлива, мовчазна, але автомобіль – це не іграшка, тому при його покупці немає місця сумнівам.

Коли хороший варіант зі списку вибраний, з продавцем потрібно домовитися про зустріч для того, щоб подивитися машину. Просто чудово буде, якщо на огляд з вами відправиться знайомий автослюсар (за його відсутності можна тимчасово орендувати майстра).

Насамперед при огляді потрібно обійти машину і уважно оглянути її з усіх сторін. Причому лінія погляду на бічну сторону автомобіля повинна проходити приблизно по центру дверей під кутом близько 10-20 градусів. У цьому випадку відразу можна побачити всі вм’ятини і нерівності на кузові. Аналогічно проходить огляд з боку багажника і капота.

Далі потрібно відійти від машини на 3-5 метрів і встати напроти задньої частини. Після цього, присівши, переконайтеся, що уявна осьова лінія автомобіля розташована паралельно рівню земної поверхні. Якщо ж ні, то можна поцікавитися про причини. А причини можуть критися в ходовій частині (амортизаторні стійки, ресори і т.д.). Це звичайно не радує, але причина може бути ще менш приємною.

Також потрібно здійснити перевірку зазорів між кузовними частинами (в першу чергу це стосується кришок багажника і капота). Зазори повинні бути рівними з обох сторін. Потім слід подивитися під капот і перевірити стан опор двигуна, балок. Наявність на них зварних швів є стовідсотковим доказом ремонту після аварії.

Якщо слідувати цій методиці, то ви будете купувати виключно хороші машини, які прослужать вам довгі роки вірою і правдою.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

1 коментар
  • Влад: 28.05.2012 в 13:40

    Тут однозначный ответ при покупки автомобиля нужно ехать в СТО и его смотрят от а до я. Тогда шансов обмануть не доброжелательному продавцу стает меньше

    Відповісти

Ваш коментар

(required)

(required)