Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » 8 способів розпізнати битий автомобіль
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

8 способів розпізнати битий автомобіль

Автомобіль після ДТПНа автомобільному ринку, як і по оголошеннях, часто продаються автомобілі, які були відновлені після серйозних аварій. При якісному ремонті подальша експлуатація транспортного засобу не доставить великих клопотів. Перед вами ряд способів, як відрізнити биту машину від небитої.

Спочатку розглянемо найпростіший метод. Ретельно огляньте автомобіль. Якщо помітите, що зазори між кузовними деталями і колір різних частин авто відрізняються, то це означає, що машина напевно була в малярці. Є сенс оглядати тільки повністю чистий автомобіль, краще при яскравому світлі.

Широко відомий спосіб з використанням магніту. Магніт потрібно спробувати приліпити до різних частин кузову. Магніт гірше буде липнути до місць, де є товстий шар шпаклівки.

Відремонтований бампер, виконаний з пластика, можна відрізнити по звуку. Якщо легенько постукати по різних частинах бампера, можна знайти місця, на яких нанесені товсті шари шпаклівки.

Також варто уважно оглянути світлотехніку і різноманітне скло. Зазвичай знизу в кутку скла (фар наприклад) вказують рік його випуску. Якщо в машині є скло з різними роками випуску, то це може вказувати на пережиту автомобілем аварію.

Підніміть килимок багажника і перевірте зварювальні шви. Адже при фабричному виготовленні нових машин використовують тільки точкове зварювання, а ось під час ремонту застосовують простий напівавтомат. Також варто оглянути шви під капотом машини.

Трохи відігніть ущільнювачі стекол. Якщо колір фарби під ущільнювачем відмінний від кольору кузова, це вкаже вам про те, що автомобіль був перефарбований. Також перевірте кришку багажника і ущільнювачі дверей.

Можна поцікавитися у продавця, в якому автосервісі ця машина проходила технічне обслуговування. Якщо автомобіль обслуговував фірмовий центр, то там зазвичай є вся «історія хвороби» транспортного засобу.

Також варто перевірити розвал-сходження коліс. Якщо ходова частина справна, то кути установки коліс повинні бути в допустимих межах.

Чим більший вік автомобіля, тим з більшою ймовірністю можна стверджувати, що автомобіль був учасником ДТП. Але не потрібно відмовлятися від придбання наприклад, десятирічного автомобіля лише через те, що він був перефарбований. У ряді випадків це навіть виявиться краще, ніж рідне фарбування з безліччю дефектів. Але якщо ремонт виконаний неякісно, або порушена геометрія кузову, то від такого автомобіля краще відмовитися, навіть за його привабливої ціни.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)