Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Рейтинг фатальних помилок водіїв
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Рейтинг фатальних помилок водіїв

Аварія автомобіля і трамваяАвтомобіль – не тільки засіб пересування. Корисних якостей у нього є маса. Але є і один серйозний недолік – його небезпека. Якщо вірити дослідженням видання Forbes, в Америці кожні 2 хвилини відбувається ДТП з вини одного з учасників дорожнього руху. Список же найбільш поширених помилок автолюбителів представлений 8 фатальними пунктами.

На першому місці – зловживання алкогольними напоями – бич доріг будь-якої країни. На американських дорогах 40% інцидентів з летальним результатом трапляються саме через пияцтво за кермом. Що веде до необхідності не тільки для органів посилити програму боротьби за тверезість, а й для водіїв – задуматися про свою безпеку.

Друге місце зайняли водії, які мають пристрасть до спілкування за допомогою смс-повідомлень. У США на частку трагічних аварій з вини тих водіїв, хто відволік свою увагу на читання смс-повідомлення, доводиться не менше 22% аварій. В Україні відсоток нижчий, але постійно зростає.

Третє місце – за дратівливими водіями. Мало хто знає, але неврівноважений стан автолюбителя дуже часто призводить до аварії. Причому в більшості випадків – з летальним результатом для її учасників.

На четвертому місці – нехтування дитячими автокріслами. Залишається загадкою, чому настільки простий засіб так рідко використовується. Адже вже доведено, що саме його застосування здатне зберегти дитину не тільки від травм, а й від загибелі в аварії.

П’яте місце дісталося одній з найстаріших і найбільш відомих проблем – перевищення швидкості. Страшно навіть уявити, скільки життів це порушення обірвало. Коли водії вже усвідомлять, що краще бути останнім у черзі живих, ніж першим – у переліку загиблих?

На шостому місці опинилися водії, впевнені, що ремінь безпеки – скоріше зло, ніж міра захисту. Насправді, суперечок на цю тему ведеться чимало. Дійсно, у ряді випадків пристебнутий ремінь заважав водієві вистрибнути з машини і тим самим врятувати своє життя. Але цей ряд ситуацій вельми обмежений. Куди частіше ремінь безпеки міг би врятувати водія, але, будучи не пристебнутим, не врятував.

Ще одна проблема – перевтома. За частотою приведення до фатальної трагедії вона займає 7 місце. Не зрозуміло чому, але водії ніяк не хочуть усвідомити одну просту істину: коли вони за кермом, мова йде не про їх витримку, а про їхнє життя, і життя людей, які їх оточують. Між водінням у стані крайньої втоми і керуванням авто в нетверезому стані навіть проведена паралель. Існує шкала, по якій можна ступінь втоми прирівняти до певної стадії сп’яніння. Хіба це не аргумент на користь відмови від їзди в стані втоми?

І останнє місце зайняла група аварій через брак уваги до погодних умов. Тут навіть нічого додати: очевидно, що до зимового періоду машину треба готувати, в дощ, сніг і туман треба їздити акуратно, а міняти гуму з зимової на літню і навпаки – своєчасно. Не зрозуміло, чому ці прописні істини до цих пір не приваблюють достатньо уваги. Адже в новинах, особливо зимових, кількість аварій, їх ігноруванням спровокованих, – приводить в жах.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)