Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Порядна АЗС: технологія грамотного пошуку
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Порядна АЗС: технологія грамотного пошуку

Як вирішити проблему порядності АЗСТаких історій налічуються тисячі. Коли водій, помітивши збільшення обсягів споживання палива, змінив АЗС – і все повернулося до норми. А потім, після кількох заправок, і на новій станції почалися проблеми: то розрахованої кількості бензину на очікувану відстань прокату не вистачає, то двигун починає вести себе підозріло. Дійсно, по-справжньому порядних АЗС стає все менше. А перевірити якість їхнього сервісу представляється можливим все рідше.

Що робити водієві, який і машину справною хоче зберегти, і за повітря не бажає переплачувати? Перш за все, йому варто вивчити способи обману, застосовувані на заправних станціях. Щонайменше, найпоширеніші з них. Яких, якщо вірити досвіду шукачів порядних станцій, налічується всього два.

По-перше, розбавлення палива газовим конденсатом. Виявити, що машина заправлена таким бензином не складно: якщо автомобіль починає споживати в рази більше звичайного, значить, заправка паливо розбавляє. У цьому випадку до якості сервісу, точніше – якості бензину – можна пред’явити цілком обґрунтовану претензію. Тільки для її підкріплення доведеться віднести зразок палива в спеціальну лабораторію, де його піддадуть тестуванню, розкладуть на елементи і доведуть, що не тільки бензин в бензині міститься. Правда, за словами експерта науково-технічної організації «Психея», Г. Рябцева, в Україні таких лабораторій працює всього три.

У будь-якому випадку, довести юридично факт обману в цьому випадку буде непросто: не кожен захоче платити за дослідження палива, та й піде в спеціалізований центр рідкісний водій. Тим не менш, залишатися клієнтом такої заправки не варто.

По-друге, старовинний спосіб обману – хитре налаштування лічильників: як підкручені ваги, такі прилади показують всі 70л при фактично влитих 60л. Такий обман виявити простіше: наприклад, попросити заправити повний бак. Якщо при місткості бака в 70л лічильник покаже 75л заправлених, – все стане зрозумілим. А ще такі заправки дуже не люблять працювати з прозорими ємностями: в залізній каністрі ж не видно, наскільки вона заповнена.

Вирішити проблему порядності АЗС швидко, просто неможливо. Але це не означає, що вона не вирішувана в принципі. От якби із працівників заправних станцій почали стягувати значні штрафи за псування чужих авто, її розв’язка стала б куди ближчою. Але це – за умови, що регламентні органи, нарешті, почнуть боротьбу за чистоту бензину.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)