Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Дозування бензину на заправці: як захиститися від недоливу?
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Дозування бензину на заправці: як захиститися від недоливу?

Стара бензинова колонкаВідомо, що вартість палива – основна видаткова стаття за обслуговування автомобіля. Тому дуже важливо знати, де саме в її формуванні підстерігає перевитрата і як від неї захиститися. Найпоширеніша проблема – недолив бензину на заправках. Щоб захистити себе від неї досить дотримуватися трьох простих правил.

По-перше, прописні істини.

1. Заправляти машину бажано тільки на перевірених станціях. Якщо немає можливості доїхати до постійної заправки, можна залити в бак мінімальний обсяг палива, достатній, щоб до неї дістатися (5-10л).

2. Заливати паливо краще самостійно. За умови, що робити це водієві незручно або він не вміє використовувати заправне обладнання, необхідно контролювати дії працівника станції.

3. В ідеалі заправлятися варто рано вранці. Особливо влітку. Але це – тільки за умови, що мова йде про заправки, де використовуються наземні ємності. Не варто також заправлятися відразу після того, як паливо було злито бензовозом.

По-друге, як зрозуміти, що з заправним обладнанням щось не так?

1. Поява повітряних бульбашок в оглядовому віконці свідчить про несправність техніки: разом з бензином в бак потрапляють і потоки повітря, який у формі бульбашок і бачить покупець. У цьому випадку можна сміливо вимагати повернення коштів і вирушати на пошуки більш якісного сервісу.

2. Ніхто не завадить перевірити обрану заправку на чесність власним мірником. Зробити його можна і самостійно – з ємності з-під води місткістю 5л. Очевидно, розраховувати на абсолютну точність його показів не доведеться, але грубий обман він виявити допоможе.

По-третє, кожен клієнт АЗС повинен знати свої права і можливості. При появі навіть найменшої підозри на недолив, покупець цілком може зажадати від оператора чи менеджера заправки перевірити обладнання.

За законом на будь-якій працюючій станції повинен існувати набір спеціальних опломбованих мірників. Якщо з його допомогою на АЗС провести перевірку справності обладнання відмовляються, розцінювати цей жест можна як пряме підтвердження непорядності.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

1 коментар

Ваш коментар

(required)

(required)