Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Чого не можна робити за кермом
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Чого не можна робити за кермом

Розмова по телефону за кермомЩойно отримавши права, молодий водій вже мріє про свої майбутні поїздки на власному автомобілі. Адже скоро він зможе сам їздити, куди йому заманеться і підвозити своїх родичів і друзів. Однак поряд з цими позитивними думками і мріями, в голову майбутнього водія іноді все-таки приходять вкрай неприємні і тривожні думки про можливі неприємності, які можуть чатувати його на дорозі. Наприклад, про аварії. Або про підступних співробітників ДПС, які тільки й чекають, як струсити з новачка штраф побільше.

Але ж будь-яких проблем можна уникнути, якщо в точності дотримуватися основних вимог та правил. На протязі декількох місяців навчання в автошколі водіїв вчать тому, як поводитися і що потрібно робити за кермом. А чого ж за ним робити не варто? Давайте спробуємо знайти відповідь.

Насправді, відповідь ця абсолютно проста і очевидна – за кермом не варто робити всього того, що не відноситься до водіння автомобіля. Ось кілька прикладів.

1. Давно, ні для кого не секрет, що в наші дні величезне число аварій трапляється через розмови по мобільному телефону під час водіння. Намагайтеся уникати цього. У тому випадку, коли вам конче необхідно зробити дзвінок або відповісти на нього, зупиніть машину біля узбіччя і продовжуйте рух тільки після закінчення розмови.

Так поступати слід тому, що телефонна розмова завжди має психологічний аспект. Будь несподівана новина або сварка з близькою людиною відвернуть від процесу водіння і можуть стати причиною аварії.

2. Те ж саме стосується і розмов з пасажирами, оскільки вони позначаються на уважності водія. Розважати своїх друзів, що сидять на задньому сидінні – не найкраща ідея для водія, особливо початківця

3. Дана рекомендація більшою мірою стосується жінок, багато з яких мають погану звичку чепуритися за кермом, а відповідно і негативні наслідки. Ні в якому разі не варто цього робити. Навіть стоячи на світлофорі або перебуваючи в пробці. Перебуваючи за кермом, варто бути гранично сконцентрованим (-ою) на дорозі.

4. Прийом їжі або куріння також вкрай небажані і небезпечні. Наприклад, хіба вам буде діло до дороги, коли випадково впущений на сидіння недопалок призведе до спалаху і задимлення салону?

Якщо ви будете дотримуватися цих простих правил, то значно убезпечите себе і навколишніх.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

1 коментар

Ваш коментар

(required)

(required)