Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Що маляру добре. Фарбувальні камери
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Що маляру добре. Фарбувальні камери

Фарбувальний бокс (гараж)Фарбувальні камери, як і будь-яке професійне обладнання, коштують недешево. Незважаючи на те що сучасні ремонтні автомобільні фарби не вимагають особливих умов сушіння, камери є практично на будь-якій серйозній станції.

На практиці відсутність таких найчастіше свідчить про те, що малярські роботи на даній СТО проводяться оскільки-оскільки. Погодьтеся, важко побачити дрібні подряпини або оцінити різницю в кольорі під світлом “перенесення”, так само як і створити хороші умови для сушіння протягом пари десятків годин.

Камера ж не тільки дозволяє одержати високу якість – вона в буквальному сенсі полегшує життя маляра. За рахунок гарної системи припливно-витяжної вентиляції набагато знижується кількість суспензії, яку вдихає автомаляр під час роботи: потоки повітря зазвичай спрямовані зверху вниз, щоб максимально швидко осадити хмару найдрібніших частинок фарби з пістолета (хоча іноді витяжка розташована збоку).

В даний час багато виробників фарбувальних камер пропонують “усічений” варіант. Він значно поступається в розмірах повноцінної камері і призначений для фарбування окремих кузовних деталей. Практика показує, що в 70-80% випадків маляру доводиться працювати саме “по дрібницях”: у кого крило переднє постраждало (а воно, як правило, кріпиться на болтах), кому бампер новий в колір кузова треба пофарбувати … Двері, капот, кришка багажника також знімні – заганяти в камеру весь автомобіль зовсім не обов’язково.

Вартість такої “крихітки” (якщо так можна назвати приміщення в 7 – 10 м2) набагато нижча “дорослих” аналогів, та й обслуговування її несильно обтяжить бюджет підприємства. А ось по частині практичності ці камери зовсім не “ущербні”: той же набір функцій, що і у великих.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)