Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Сам собі маляр. Дотримуйтесь технології
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Сам собі маляр. Дотримуйтесь технології

Технологія фарбування автомобіляТехнологія застосування автомобільних фарб дуже проста і не вимагає ніяких спеціальних навичок, потрібно лише трохи терпіння і уваги. Головне – точно дотримуватися інструкції по застосуванню і бути максимально акуратним. Так, фарбувати автомобіль необхідно при кімнатній температурі в добре освітленому, незапорошеному приміщенні. Достатні умови для цього – звичайний гаражний бокс, хоча в погожу безвітряну погоду процедуру абсолютно спокійно можна виконувати і на вулиці.

Перед фарбуванням поверхню необхідно очистити від іржі, масла і бруду. Не забудьте закрити прилеглі ділянки скотчем та поліетиленовою плівкою. Потім слід нанести ґрунтовку. Це, до речі, дуже важливий етап роботи, адже ґрунтовка створює необхідну основу для лакофарбового покриття і тим самим покращує його якість і довговічність.

І ще: наносити фарбу слід з відстані приблизно 30 см, при цьому пульверизатор рекомендується тримати вертикально, оскільки в цьому випадку тиск на виході з сопла найбільш стабільний, а значить, і якість напилюваного покриття буде набагато вищою.

Як показує практика, дуже часто після висихання фарби доводиться вдаватися до допомоги особливої поліруючої пасти. Вона дозволяє згладити фоновий перехід між старим і новим лакофарбовим покриттям.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)