Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Підготовка поверхні до фарбування
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Підготовка поверхні до фарбування

Підготовка поверхні авто до фарбуванняВажливі кроки, які потрібно виконати для правильної підготовки поверхні автомобіля до фарбування.

Чи знали ви, що професіональні автомалярі присвячують 95% свого часу одній лише підготовці поверхні під час фарбувальних робіт? Це правда!

А чи знаєте ви, що фарбування авто складається з певної серії завдань (етапів)? При поєднанні цих етапів отримаємо фарбувальні роботи високої якості, просто таки фантастичні, з бездоганно гладкою поверхнею, яка довго служить та є досить стійкою.

Підсумком будь-якого фарбувального етапу беззаперечно є ґрунтовність результату попереднього етапу. Невеликі дефекти під час будь-якого етапу будуть впливати на кінцевий результат, пам’ятайте це.

Ви маєте впевнитися, що завершили кожен крок підготовки поверхні до фарбувального процесу якомога краще. Якщо ви помилились, не нехтуйте цим, зробіть всю операцію ще раз та виправте помилку.

Не спішіть на жодному з етапів, завжди тримайте в думці Вашу кінцеву ціль; професіональними фарбувальними роботами Ви справді будете гордитися ще роками.

Підготовка поверхні кузову авто містить в собі 5 етапів, які зрештою готують кузов автомобіля до фарбування.

Цими етапами є:

  • Видалення (зняття) частин автомобіля в тому числі авто аксесуарів;
  • Усунення лако-фарбного покриття (включаючи іржу);
  • Використання грунтівки;
  • Шліфування фарбового покриття авто;
  • Правильне очищення поверхні автомобіля;

В подальшому ми будемо додавати кожен етап підготовки поверхні автомобіля. Ви зможете переглянути, прочитати і почерпнути для себе щось корисне.

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)