Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Як завести автомобіль при від’ємній температурі
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Як завести автомобіль при від’ємній температурі

1. Сідаючи в машину, бажано відразу включити габаритні ліхтарі приблизно на 15 секунд. Це допоможе акумулятору набрати трохи заряду.

2. Не забудьте перевірити, чи всі електроприлади вимкнені, такі як обігрів сидінь або скла, вентилятор обігрівача, кондиціонер та інші. Це заощадить споживання заряду акумулятору, що дозволить використовувати максимум енергії для того, щоб завести автомобіль. Так само не потрібно натискати на педаль газу, так як стоп-сигнали беруть невелику кількість енергії.

3. На автомобілях, що працюють на дизельних двигунах, потрібно почекати, поки розігріються свічки і згасне відповідний індикатор на панелі. При карбюраторних – витягніть важіль дросельного клапана, він же «підсос».

4. Стартер буде працювати краще, якщо перед початком руху витиснути зчеплення. Це в тому випадку, якщо у вас механічна трансмісія.

5. Слід пам’ятати, що на початку обертання стартер споживає багато енергії, тому його включення не повинно перевищувати 5 секунд, і в той же час не повинно бути менше 4х. Справа в тому, що маленькі проміжки часу можуть бути недостатні для того, щоб в застиглому моторному маслі «розкрутився» колінвал. Тому 4-5 секунд для роботи стартера цілком достатньо.

6. Якщо з першої спроби не вдалося завести машину, слід почекати 10 секунд, потім спробувати знову. І так поки не вийде. 10-ти секунд цілком достатньо, щоб акумулятор відновив трохи заряду для наступної спроби.

7. Коли ви зможете запустити двигун, потримайте трохи ногу на зчепленні. Це потрібно для того, щоб двигун набрав обертів. Відпускати потрібно плавно, інакше двигун заглохне.

8. Якщо всі ваші спроби завести автомобіль марні, то не варто намагатися запустити двигун до повного розряду акумулятора. Можливо, є якась поломка, яка дала про себе знати при мінусовій температурі.

9. Якщо ви не потребуєте тривалих поїздок, а користуєтеся автомобілем тільки в місті, краще буде, якщо раз на місяць будете заряджати акумулятор. Це потрібно робити для того, щоб відшкодувати відсутній заряд. При коротких поїздках в місті генератор погано справляється з підзарядкою акумулятора через роботу багатьох електроприладів, в результаті чого вашому акумулятору постійно буде не вистачати енергії.

10. Не забувайте, що нові іномарки можуть експлуатуватися при -20 градусів. Якщо раптом при більш високій температурі ви відчуваєте труднощі з запуском двигуна, слід звернутися в сервісний центр, щоб усунути поломку.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)