Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Як продати свій автомобіль?
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Як продати свій автомобіль?

Як продати автоПитання, яке рано чи пізно постає перед кожним автовласником. З чого почати, як не перебрати з похвалою свого залізного коня і як, зрештою, порадувати себе і не обдурити покупця. Саме цьому делікатному питанню і буде присвячена ця стаття.

Отже, ви вирішили продати свою машину. Першим етапом, можна порахувати вибір причини продажу: часті поломки, не влаштовує функціонал, двоє дверей для сім’ї мало, або не подобається поведінка вашого монстра після аварії, а може, розлучилися з коханкою, а подароване вами авто ніде залишити до появи наступної?

Початок для всіх здається буденним: дізналися приблизні ціни, вибрали підходящі і починаємо кидати оголошення про продаж на всі можливі й неможливі ресурси. Якщо ви думаєте, що вас завалять дзвінками і листами на мило, чи хоча б як мінімум цього очікуєте то навіть і не сподівайтесь. Насправді в результаті один два дзвінка в день і ті не серйозні. Ось тут і є перша проблема.

А здавалося, що ваша пропозиція найсолодша і найбільш вигідна, ви навіть в оголошенні написали про торг при огляді. Ні, ви з самого початку пішли не тим шляхом, накидали оголошень, а для чого? Щоб продати авто але дзвінків немає і не буде.

По-перше виберіть один ну максимум два сайти з продажу авто у вашому регіоні, звичайно найпопулярніші, благо таких безліч. Переглядаємо ціни, вибираємо щось більш відповідне і не варто, писати про торг більшість покупців виберуть те оголошення де ціна, фіксована, типу не торгуюся.

Йдемо далі, потрібне фото, а бажано не одне, але не таке, де ваша машина в болоті або ще в чомусь або де на ній ваша напівгола подруга. Фото є не менш важливим, ніж ціна. Про те, якз правильно зробити фото можна дізнатися із пошуковика, наприклад, в гуглі прописуєте модель, марку, рік і вибираєте пошук по зображенням, вибираєте найбільш класні фотографії і намагаєтеся сфотографувати свою машину в тому ж ракурсі.

Перед фотосесією краще відправитися на авто мийку і пройти всі спа-процедури, звичайно не вам, а вашому автомобілю. Зробивши все це, вас завалять дзвінками з позначкою ми по оголошенню. Тут піде найцікавіше огляд потенційним покупцем: ваш добре підвішений язик тут вирішує більше ніж, що-небудь ще. Та й не забудьте натерти все, що блищало, і під капотом теж.

При зустрічі будьте товариські, можете розповісти, як ви з легкістю обганяєте машини, які наче крутіші, але без зайвого ентузіазму. Обов’язково скажіть що впевнені у своїй машині і можете проїхати для огляду в будь-який автосервіс. Якщо дотримуватися всіх цих простих правил, то машину можна продати дуже вигідно. Щасти вам у продажі автомобіля!

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)