Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Як правильно сідати в автомобіль
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Як правильно сідати в автомобіль

Багато людей в одному автомобіліУ наші дні автомобіль – це найпопулярніший засіб пересування людей. Автомобілі роблять своїх власників комунікабельними в процесі роботи, а також вільними від обставин у період відпочинку. Автомобіль допомагає нам бути мобільнішими, перевозити габаритні вантажі.

Водіння автомобіля вимагає від автовласника дотримання деяких моментів. Один з них – це правильна посадка за кермо. Саме з неї починається безпосередня експлуатація машини.

Розглянемо по пунктикам питання правильної посадки в машину без зайвих рухів тіла і втрати часу з боку водія.

У першу чергу при посадці ми відкриваємо двері водія. Робити це слід лівою рукою. Хоча можете спробувати відкрити її правою рукою і відразу відчуєте різницю.

Правильну посадку потрібно починати з правої ноги. Коли нога заноситься в салон автомобіля, її слід спрямувати приблизно в сторону педалі газу. Неправильними є варіанти, при яких водій сідає спиною або головою вперед (якщо ми говоримо про пасажирів, то буває, що дівчата сідають на сидіння вперед спиною і тільки потім заносять в салон ноги). Якщо хочете, можете з цікавості самостійно спробувати всі варіанти. Тоді ви напевно зрозумієте, чому їх не можна застосовувати в повсякденному житті.

Завершальним кроком буде безпосередньо посадка. При посадці потрібно притримуватися за кермо, або за спеціальні поручні при їх наявності.

Іноді при посадці можливе виникнення проблем. Невеликі незручності може створити кермо, якщо воно відрегульоване неправильно по висоті, або ж положення сидіння (наприклад, якщо воно дуже сильно висунуто вперед). Всі ці аспекти важливо враховувати при розгляді питання «як правильно сідати за кермо і регулювати водійське місце».

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)