Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Ввічливість на дорогах
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Ввічливість на дорогах

Етика водіння автомобіляКількість пригод на дорозі вражає. Щодня відбуваються зіткнення автомобілів і досить часто не обходитися це без людських жертв і постраждалих. Будь-яке ДТП ніколи не принесе позитивних емоцій. Насправді в силах людства зменшити число таких подій. Для цього водіям необхідно бути чемнішими, і вміти розуміти одне одного. Дотримуючись таких моменти, буде позитивний результат.

Якщо починати порівнювати обстановку на дорогах в Україні і на Заході, то потрібно сказати, що у нас вона на порядок нижче рівнем. Культура і етика на дорогах Європи викликає захоплення. Пішохід є головним учасником руху, під якого підлаштовуються всі автомобілісти, всі один одного пропускають, поступаються дорогою по можливості.

Загальна картина в Україні не дуже приємна, тому що можна побачити хаотичні перестроювання з одного ряду в інший, всі підрізають один одного, сигналять без приводу, а пішоходів взагалі не бачать. Є і виключення, але загальна картина така. Про безпеку і спокій мови тут не може бути.

Дорожній рух закордоном являє собою добре налагоджений механізм. Хоча і для них характерні великі пробки на дорогах, але знаходиться в таких пробках набагато приємніше. Коли навколо панує повне взаєморозуміння.

Водійська етика полягає в тому, щоб ставитися з розумінням до всіх учасників руху. Всі дії на дорозі обов’язково повинні бути продумані і нести логіку, щоб інші водії не перебували в нерозумінні. Всі перестроювання повинні бути плавними і осмисленими.

Навіть коли правила цього не зобов’язують, слід пропускати водіїв, які хочуть перебудуватися або виїхати на дорогу. У щільному потоці не притискайтеся до інших автомобілів. Залишайте деяку відстань, щоб дати можливість проводити маневри усім учасникам руху. Дотримуйтесь дистанції на дорозі, це дозволить при нагоді вчасно загальмувати.

Необхідно завжди пам’ятати про пішоходів. Пішохід, який вступив на пішохідний перехід, має перевагу, його необхідно пропустити. Не будьте невігласами, пропустіть пішохода, покажіть гарний приклад іншим водіям.

Дотримання водійської етики на дорогах вирішить багато питань і різко знизить кількість ДТП, та й їздити на безпечних дорогах буде набагато легше і приємніше. Усвідомлення того, що поруч з тобою на одній дорозі порядні культурні водії, здатні прийти на допомогу підвищує впевненість і піднімає настрій.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)