Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Вчимося водити автомобіль. Частина 4: нервові клітини не відновлюються
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Вчимося водити автомобіль. Частина 4: нервові клітини не відновлюються

АвтошколаОтже, навчання закінчено, успішно здані іспити в автошколі. Залишився останній крок – іспит у ДАІ. Якщо ви і автошкола знаходитеся в одному місті, автошкола пакет документів передає до місцевого МРЕВ і повідомляє вам дату іспитів. Якщо ви іногородній – документи видаються вам на руки, і ви самі відвозите їх у МРЕВ за місцем прописки, де і будете здавати іспити.

Документи для передачі в МРЕВ складаються з Свідоцтва про закінчення автошколи (термін дії – 10 років), вашої екзаменаційної карти, відкріпного талону МРЕВ за місцем прикріплення вашої автошколи, медична довідка (термін дії два роки), і 3,5х4,5 фотографія.

Перед здачею іспиту ви не просто повинні бути впевнені в успіху, але і бути дійсно готові до іспиту. Здача будь-якого іспиту для більшості людей – психологічний стрес, незалежно від віку. У ДАІ – тим більше: проблеми з водінням, злобний і незадоволений зануда-інспектор, ваш нервовий стан – це все проходить по замкнутому колу за час іспиту кілька разів.

Порада – абстрагуйтеся від усього – для вас існує під час водіння тільки дорога, машина і ваша впевненість в собі. Всього іншого не існує – немає підколів і знущань з боку інспектора, ви не реагуєте на коронний номер інспекторів усіх міст і сіл – зупинитися або повернути в недозволеному місці. Ви реагуєте тільки на його цільові установки – куди їхати і завдання руху.

Головне пам’ятати, що іспит з водіння можна проходити тільки три рази, а здачу іспиту з теорії можна проходити безліч разів (головне, щоб грошей вистачило). І якщо результати водіння не влаштують даішника-екзаменатора, вам загрожує додатковий курс занять в рідній автошколі, отримання відповідних документів і новий іспит з водіння в МРЕВ.

Якщо ви проявите уважність, старанність і бажання при навчанні в автошколі, то не станете «другорічником», це допоможе вам скласти всі іспити благополучно, отримати посвідчення водія і стати справжнім автолюбителем. Тільки треба пам’ятати, що отримання новеньких прав – це тільки початок водійської кар’єри. У вас будуть успіхи і поразки, безліч приємних і не дуже зустрічей на дорозі.

Зараз ви нічого ще не вмієте, але сотні і тисячі кілометрів доріг, час і терпіння зроблять з вас незабаром професіонала. Від поведінки на дорозі залежать не тільки ваші життя і добробут. Впевненість у собі не повинна межувати з самовпевненістю і безпечністю – це ваші найголовніші вороги на дорозі.

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)