Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Вчимося водити автомобіль. Частина 3: від теорії до водіння
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Вчимося водити автомобіль. Частина 3: від теорії до водіння

Керування автомобілем з інструкторомОптимальним варіантом початкового навчання водінню є тренування на симуляторах. Такий метод досить часто використовують автошколи як вступну частину до практичного водіння – це допомагає учневі підготуватися до зустрічі зі справжнім авто – всі органи управління відповідають справжнім, тільки програма водіння – комп’ютерна.

Але не варто захоплюватися навчанням на тренажері – практичні заняття повинні йти в ногу з теоретичними. Відразу при прийомі на навчання виберіть зручний графік водіння, автомобіль і дні занять, інакше більш розторопні товариші не залишать вам жодних шансів.

Початкове навчання водінню на практиці проводиться на майданчиках, де немає ні руху автомобілів, ані пішоходів – це необхідно для безпеки тих й інших. Якщо автошкола такого майданчика не має, вибирається вулиця з не надто жвавим рухом для таких занять. Це має свій сенс – учень звикає до дорожньої метушні, не боїться іншого транспорту і пішоходів.

На спеціалізованому майданчику проводять навчання переважно з тими, хто психологічно не готовий до міської вулиці – на майданчику учень відпрацьовує координацію, вчиться відчувати автомобіль, його габарити і особливості.

Після цього всі рано чи пізно потрапляють на міські вулиці, де проходить закріплення отриманих первинних знань і навичок. Повторення одних і тих же дій багато разів призводить до автоматичного виконання у повсякденному управлінні автомобілем без проблем.

Не варто соромитися, коли потрібно розповісти інструктору про хвилювання, що у вас виникло чи проблеми під час водіння. Якщо щось турбує, скажіть інструкторові – він ваш друг і обов’язково допоможе. Від довірчих відносин з цією людиною залежить дуже багато – ваше взаєморозуміння і взаємодопомога. Але не варто доходити до панібратства, хамства або неповаги один до одного. Зазвичай, в автошколах з розумінням ставляться до психологічної сумісності інструктора і учня, і готові змінити за вашим бажанням інструктора.

Курс практичного водіння складається з 40-годинної програми – 20 занять по 2 год. Цього, безумовно, мало для виховання аса, але достатньо для придбання базових навичок. Якщо у вас є невпевненість у своїх здібностях і навичках, можна домовитися про додаткові заняттях з інструктором, родичами або друзями. Якщо інструктор повністю влаштовує, і у вас склалися хороші відносини, не видаляйте його телефон – його допомога вам ще може знадобитися.

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)