Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Вчимося водити автомобіль. Частина 2: знання – сила
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Вчимося водити автомобіль. Частина 2: знання – сила

Знання - то сила в автошколіГоловні омани курсантів автошколи – теорія є атавізмом, ПДР досить прочитати пару раз, будова автомобіля або правила надання медичної допомоги потрібні лише автомеханікам і лікарям швидкої допомоги. Це помилка більшості учнів – на дорозі вночі автомеханіка або лікаря знайти неможливо, а допомога ваша може знадобитися і вам, і вашим близьким.

До того ж всі теоретичні питання, які вивчають в автошколі курсанти, входять в екзаменаційні квитки ДАІ. Уявляєте, з яким задоволенням даішник зробить вас крайнім, викривши в незнанні елементарних питань на іспиті або на дорозі?

Найголовніше при вивченні величезного обсягу інформації в автошколі – розуміння суті, а не зубріння. Досить з першого разу зрозуміти що-небудь, змоделювати ситуацію або зрозуміти логіку того, що відбувається, і це допоможе вам легко навчитися і керувати автомобілем в майбутньому. Щось незрозуміло – питайте досвідченого викладача або інструктора, які й приставлені для вашого навчання.

Сьогодні для закріплення теоретичних знань створено дві комп’ютерні програми – «Світлофор» (харківська розробка) і «Сигнал» (розробка київська). За цими програмами в ДАІ приймають екзамени з теорії, за якою саме, не знає ніхто (краще займатися по обох).
У програмах є помилки, випадкові або зі злим умислом – цього теж ніхто не знає. Це, як правило, або відсутність правильної відповіді, або в якості вірної відповіді запропонований неправильний варіант. Трапляються помилки, які передбачають обидва варіанти. І розробники не поспішають виправляти створені «шедеври» – мабуть, їм це вигідно.

Крім неправильних відповідей можна зустріти й іншу дикість – некоректні малюнки або пояснення. В одних автошколах викладачі змушують самих учнів знаходити помилки заздалегідь, в інших система м’якша – помилки видають у роздрукованому вигляді для більш простого вивчення їх курсантами.

Після закінчення теоретичного курсу кожна автошкола проводить внутрішній іспит для перевірки знань курсантами. Стандартного підходу до внутрішнього іспиту немає – автошкола самостійно вибирає форму проведення тестування. Солідні автошколи пропонують більш жорсткі вимоги до свого іспиту, ніж вимоги до іспиту в ДАІ. І це йде тільки на благо учням – суворівське гасло про важке навчанні і легкість в бою тут спрацьовує на всі сто відсотків.

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)