Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Вчимося водити автомобіль. Частина 1: вибір автошколи
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Вчимося водити автомобіль. Частина 1: вибір автошколи

Більшість людей мріють отримати права і керувати автомобілем. Для цього потрібно пройти курси та здати іспити. А для цього необхідно грамотно підібрати хорошу автошколу. Як? Давайте розберемося.

У вас же є знайомі, які пройшли цей шлях і можуть порадити або відрадити від конкретної автошколи. Важливо все – якість викладання, тривалість і якість навчання, грамотність викладачів і терпіння інструкторів.

Одним з визначальних показників є вартість такого задоволення. Безкоштовний сир … І ті, хто за мізерну плату збирається зробити з вас водія, чогось недоговорюють, або є аферистами та шахраями: потім може виявитися, що за бензин потрібно платити окремо, за машину з кондиціонером – теж, і т.д.

Середня вартість навчання водінню в автошколах Києва – 800-1500 грн. за теоретичний курс, і до 120 грн. за кожен урок водіння, причому вартість бензину вже включена. Проходження медкомісії – не більше 200 грн, держмито – 250 грн, при бажанні – додаткові заняття на тренажерах в межах 100 грн. Якщо ви хочете здавати іспит з водіння на машині автошколи, доведеться доплатити близько 150 грн. за машину. В результаті навчання в автошколі становить до 4500 грн. (В залежності від типу машини і додаткових умов або побажань).

Записатися в автошколу не складно – берете паспорт і дві його копії (сторінки 1,2 та прописка), три кольорові фотокартки 3,5 х4, 5, медичну довідку. Жінкам можна взяти одне фото 9х12 – для холостого інструктора, який можливо, сподобається. Практично, медична довідка не проблема – більшість солідних автошкіл організовують медкомісію для учнів прямо в самій школі – потрібні тільки фото, гроші і відмінне здоров’я.

Якщо дотримані всі формальності і в наявності довідка про здоров’я, вас приймають на навчання. Існує два види навчання – вільне відвідування теоретичного курсу або заняття у вихідні: що краще, визначає учень в залежності від завантаженості, навчання або роботи. Рекомендується для отримання знань відвідувати автошколу на тиждень хоча б два-три рази. Це необхідно, і вам треба якось цю проблему вирішувати.

Навчання в автошколі займе близько 2,5 місяців, і майбутньому водієві потрібно на цей час підлаштуватися під ритм життя, жертвувати вільним часом та інтересами. Якщо є можливість, знайдіть автошколу у своєму районі проживання, навчання або роботи – це суттєво скоротить втрати часу.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)