Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Сонце на зміну бензину
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Сонце на зміну бензину

СонцемобільВже не один рік існують експериментальні боліди-сонцемобілі, які за всіма своїми характеристиками нітрохи не поступаються бензиновим конкурентам. Терміни їх запуску в масове виробництво безпосередньо залежать від відповіді на питання: чи допустять нафтовидобувні компанії запуску солнцемобілей в масову експлуатацію чи ні?

Можливості використання для власних цілей невичерпних джерел енергії, таких як Сонце, протягом всієї історії приваблювали людство. Відомий факт, що якщо ми візьмемо лише 10% всього сонячного світла, що падає на земну поверхню, то енергії, отриманої від нього, буде достатньо для задоволення всіх людських потреб.

Ще в середині минулого століття, в 1955 році в Сполучених Штатах був презентований перший автомобіль з електричним мотором, робота якого здійснювалася за рахунок прийому енергії, що надходить від сонячного світла. Творець цієї машини, Вільям Кобб, тоді заявив, що вже протягом декількох років, нові екологічно чисті сонцемобілі заповнять вулиці міст і витіснять старі, які виділяють величезну кількість отруйних газів в атмосферу.

У ту епоху, розробки в галузі альтернативних джерел енергії дійсно йшли прискореними темпами, коефіцієнт корисної дії нових двигунів постійно ріс і все, здавалося б, йшло до того, що людина і справді скоро перейде на новий щабель в плані технологічного розвитку. Однак інноваційним проектам Вільяма Кобба, який пішов урозріз із політикою виробників бензинових двигунів і нафтових магнатів, збутися так і не вдалося. Через деякий час їх фінансування було припинено, а самі вони були забуті в зв’язку зі зростаючою популярністю виробника Форд.

Проблеми парникового ефекту та екології тоді мало кого турбували, число автомобілів, автозаводів, як і фінанси їх власників, неухильно росли. Коли ж через два десятиліття вчені з усього світу забили тривогу, магнатам довелося змінити свої погляди на поточну ситуацію. Знову починають з’являтися боязкі спроби створити автомобіль на сонячних батареях.

Наприклад, зараз створений прототип, що подолав шлях, що дорівнює трьом тисячам кілометрів, з середньою швидкістю близько 120 км/год.

Проте чекати подібних моделей на вулицях наших міст як і раніше поки зарано.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)