Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Що робити при тугому обертанні рульового колеса?
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Що робити при тугому обертанні рульового колеса?

РульЩо робити, якщо рульове колесо насилу піддається обертанню? Багато водіїв на власному досвіді знають, що іноді кермо стає крутити набагато важче, ніж зазвичай. Що робити при виникненні подібної ситуації?

Спершу потрібно перевірити, чи не знизився тиск у шинах. При необхідності їх потрібно підкачати до необхідного рівня. Зустрічаються випадки, коли рульове колесо крутиться тугіше внаслідок неправильного тиску в шинах передніх коліс.

Якщо це не допомагає, то, можливо, деформовані рульова тяга і (або) поворотні важелі. При такому розкладі для усунення несправності потрібно заміна деталей, що вийшли з ладу.

Ще можна перевірити, чи рухаються кульові шарніри. При заклинюванні вкладиша слід здійснити заміну кульового шарніра разом з його вкладишем.

Може бути, перетягнута занадто сильно регулювальна гайка. Рух маятникового важеля тільки під тиском його власної ваги є прямою ознакою, що вказує на те, що гайка закручена невірно.

Можливою причиною тугого обертання керма є відсутність масла в картері. Тут рішення лежить на поверхні – залити масло.

Якщо ви так і не знайшли причину, то потрібно звернутися до фахівців, для того щоб вони якісно усунули неполадку.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)