Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Правильне харчування в дорозі
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Правильне харчування в дорозі

Як правильно харчуватися під час їзди на автоДобре збалансоване харчування відіграє важливу роль для кожного водія, оскільки при неправильному режимі харчування підвищується втомлюваність організму і порушується діяльність нервової системи. А зараз, коли практично кожен другий має свій автомобіль, дана проблема актуальна як ніколи раніше.

Людина витрачає за кермом чималу частину свого часу, але деякі, на жаль, вважають за краще економити на своєму здоров’ї і відмовляються від режиму харчування. Але ж кожному з нас, хто хоч раз вирушав у далеку подорож на автомобілі, добре відомо, який вплив на самопочуття може мати тривала відмова від їжі.

Відомий факт, що людина протягом дня буде їсти з тимчасовими інтервалами не більше 4-5 годин, а більш тривалі інтервали можуть порушити процеси травлення. Але і перестаратися з їжею теж не варто – прийом їжі у великій кількості, приведе до сонливості.

Під час сніданку Ви повинні вживати близько третини добової потреби в їжі, в обід – ще половину, а на вечерю – решту 20%. У літній період раціон слід трохи підкоригувати, зменшивши величину обіду і вечері на користь сніданку.

Звичайно, більш раціональним є чотириразовий прийом їжі, поєднаний з відпочинком після кожних 3-4 годин, проведених у дорозі. Однак такий режим не завжди може бути зручний і можливий.

Про питний режимі також не варто забувати. У день людина повинна випивати близько 1,5-2 літрів рідини в залежності від пори року і погодних умов. Проте зайве пиття може погано вплинути на роботу серця. Щоб позбутися від спраги найкраще підійде звичайний чай або мінеральна вода, тому краще завжди мати при собі термос.

Пам’ятайте, що жага найчастіше викликана не браком води, а просто пересиханням глотки і рота. Тоді достатнім буде полоскання рота.

Щоб підвищити власну працездатність, водію необхідно вживати вітамін С, можна у вигляді таблеток, але кращими будуть свіжі фрукти.

Необхідно ні в якому разі не допускати зниження рівня цукру в крові, яке настає при тривалих проміжках між прийомами їжі. Адже його зниження призводить до нервозності, головного болю, стомлюваності і, як наслідок, трагічних наслідків.

Дотримуючись цих нехитрих рекомендацій, ви завжди будете відмінно почувати себе за кермом автомобіля.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)