Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Підготовка автомобіля до зимової експлуатації. Закінчення
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Підготовка автомобіля до зимової експлуатації. Закінчення

Заміна рідин та зміна стилю водіння автомобіляПродовжуємо нашу розмову про передзимову підготовку автомобіля. І сьогодні більш детально поговоримо про заміну рідин в автомобілі на зиму, а також про стиль водіння взимку.

Рідина

Обов’язково перевірте всі рідини в автомобілі (масло, тосол і т.д.). При необхідності замініть. Не забудьте завчасно (до перших заморозків) залити в бачок омивача так званий розчин «незамерзайка». Якщо у вас в системі охолодження двигуна була вода, замініть її тосолом, а краще антифризом. Замініть масло у двигуні на «зимове», відповідне кліматичним умовам вашого регіону.

Перевірте акумулятор. При понижених температурах щільність електроліту знижується і акумулятор розряджається швидше. Якщо він у вас в експлуатації вже давно, краще замініть його. Про всяк випадок придбайте дроти для «прикурювання».

Після того як завели двигун не рушайте відразу, дайте мотору попрацювати на холостих обертах пару хвилин. Потім починайте рух плавно, не підвищуючи різко обертів.

Взимку потрібно частіше мити машину, так як реагенти, якими обробляють дороги, згубно діють на метал кузова. Найбільше страждають колісні арки і днище автомобіля. Після миття ретельно продуйте стисненим повітрям замки багажника і дверей. Якщо немає можливості продути, обробіть спеціальною рідиною.

Їзда

Поміняйте стиль водіння. Якщо влітку багато помилок прощалися, взимку вони можу привести до сумних наслідків. Уникайте будь-яких різких дій (гальмувань, поворотів і т.д.). Ретельно стежите за дистанцією між автомобілями й взагалі, дотримуйтесь правил дорожнього руху.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)