Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Підготовка авто до весни
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Підготовка авто до весни

підготовка авто до весниЦя стаття корисна тим, хто не ризикував взимку сісти за кермо. Думаємо, корисно таким водіям знати послідовність реанімації свого автомобіля для успішної його подальшої експлуатації.

Таких автовласників ще називають «підсніжниками» – вони з’являються на дорозі разом з весною. Як і однойменні квіти. Це приблизно березень, коли сніг активно тане і дорожнє полотно практично без льоду та снігу; коли на носу підготовчі роботи до дачного сезону – саме час для появи «пролісків». Саме тому і автомобіль зазвичай реанімується для поїздок приблизно в цей час.

Ті, хто знехтував народною мудрістю, і не підготував автомобіль до зими, чекає перша «радість» – мертвий акумулятор, який всю зиму не заряджався. Швидше за все, впав і рівень технічних рідин – масло, тосол, гальмівна рідина. Жителям міст не варто дивуватися, якщо за 6-7 місяців простою машини в машині поселиться сімейка гризунів – в багажнику, під капотом або в салоні. Звірина водиться в місті теж. Тому одночасно з перевіркою рідин та акумулятора пильно огляньте свого 4-колісного друга.

Якщо за час зимового простою ви періодично відвідували гараж, підготували з осені машину до вимушеної сплячки, особливих проблем не буде – тоді ви обійдетеся швидкої перевіркою, і можна буде їхати. Але безпечність може привести до позапланового ТО – заміна фільтрів, масел, електроліту або акумулятора, перевірка гальм і електрики, розвал-сходження вам гарантована, якщо, звичайно, ви зможете самостійно дістатися до СТО. Час і сили, витрачені восени на зимову консервацію авто, збережуть гроші і нерви навесні.

Усім «підсніжниками» потрібно запам’ятати прості речі:

1. До початку експлуатації авто в новому сезоні перевірте наявність необхідних водієві документів: техталон, права, документи на машину і страховки – всі документи мають свій, обмежений термін дії, і деякі потрібно оновлювати.

2. Після зимового простою потрібно готувати не тільки автомобіль, але і водія – навички потрібно відновлювати: деякі навички вже призабуті, деякі втрачені. Тому не виїжджайте на дорогу відразу – напевно є тихий дворик або майданчик. Де ці навички можна відновити.

3. Не забудьте про гуму – на зиму ви її не змінювали. Покришки ще «мерзлі», і можливі пошкодження у вигляді тріщин або розривів. Тому дочекайтеся цілодобової плюсової температури – і тільки тоді в дорогу.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)