Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Перевірка автомобіля на угон при його купівлі
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Перевірка автомобіля на угон при його купівлі

Викрадення автомобіляВи маєте намір нарешті здійснити свою давню мрію – купити собі машину. Але досить часто виникає ситуація, коли для покупки нового автомобіля в автомобільному салоні, або у дилера просто не вистачає коштів. Внаслідок цього ви приймаєте рішення купити машину з рук, чи то пак у попереднього власника. Саме тут і зароджується найголовніше питання: «Як же перевірити автомобіль при його покупці на викрадення?».

Уже давно не є новиною те, що можливе придбання викраденого автомобіля. При цьому ви не тільки можете втратити гроші, а й надбати собі проблеми з законом, а це вже серйозно.

Отже, кожен реальний і потенційний покупець автомобіля думає про те, як перевірити транспортний засіб на викрадення перед його покупкою. У цьому випадку багато чого, якщо не все, залежить від досвіду покупця, його знання законів, пов’язаних з вчиненням подібних угод, ступеня довіри до продавця, знання форм і зразків документів, які додаються до автомобіля, а також багато чого іншого.

На жаль неможливо абсолютно точно бути впевненим у справжності документів і номерів, одержуваних вами при купівлі транспортного засобу. Сьогодні на автомобільному ринку є можливість звернення в комерційну контору, яка пропонує так звані «експертні послуги» та здійснює перевірку машини на викрадення.

Але і це не може гарантувати, що перевірений в подібній фірмі автомобіль не перебуває у розшуку, або просто не «перебитий» його серійний номер. Так що краще буде звернутися до експерта, який працює не у приватній фірмі, а в державній службі.

Ну а найбільш оптимальним варіантом при перевірці на угон буде варіант приїхати на цьому автомобілі разом з його власником безпосередньо на пост ДПС. Якщо машина числиться в базі даних як викрадена, то інспектор напевно її затримає. Ну а якщо продавець не погодиться їхати до ДПС, то можна стверджувати майже точно, що машина крадена.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

1 коментар

Ваш коментар

(required)

(required)