Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Хамство на дорогах
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Хамство на дорогах

Хамство під час водіння автомобіляВчені з дослідницького інституту EOS-Gallup Europe провели дослідження і з’ясували, де живуть і на чому їздять хамуваті водії. На основі цих даних складено рейтинг найбільш агресивних з них.

Росія, США, Австрія, Франція і Бельгія лідирують за кількістю хамів на дорогах. Шведські ж водії найбільш ввічливі. Тут тільки 23% учасників дорожнього руху висловили невдоволення автовласниками. Далі за Швецією йдуть Італія (27%), Фінляндія (32%) та Іспанія (33%). Середні дані по Євросоюзу: 48% опитаних турбують агресивні водії.

Проте різні країни абсолютно по-різному розуміють агресивну поведінку на дорогах. Наприклад, хами Великобританії та Австралії найчастіше виявляють свою агресію, показуючи середній палець. Цим страждають 77% автовласників.

Німецькі і японські водії не дотримуються дистанції між авто. Аргентинці грішать словесним вираженням емоцій. Взагалі ж в Європі при обгоні часто блимають дальнім світлом. Інші поширені «грішки»: дворядна парковка, часте використання мобільних телефонів, в’їзд на переповнене перехрестя, блокування проїзду інших автомобілів.

Крім того, вчені з’ясували, якими марками автомобілів воліють дорожні хами. Відповідно до досліджень, найбільш агресивними є власники BMW: опитані британці (у дослідженні взяли участь 3000 осіб) визнали небезпечною їх манеру водіння. За BMW йдуть Audi, Ford, Land Rover і Opel.

Також голосування показало, що 65% респондентів як мінімум раз на годину бачать на дорозі агресивного водія, а 17% за останній тиждень стикалися з дорожніми хамами. Цікаво, що 10% опитаних зізналися в тому, що в їхньому житті хоча б одне ДТП було пов’язано зі злістю на інших учасників руху.

Найбільше не подобається опитаним, коли порушена дистанція між автомобілями (58%), коли здійснюють раптові маневри (40%) і перевищують швидкість (39%). Крім того викликає гнів «миготіння» фарами з вимогою відступитися чи непристойні жести.

У списку Великобританії знаходяться водії «білих фургонів» по абсолютно невідомих причин. На російських дорогах аналог – водії «Газелей» та інших схожих транспортних засобів.

Поділитися інформацією в:

2 коментарі
  • Влад: 20.05.2012 в 09:20

    Хамы были, есть и будут. И никуда они не денутся. Все зависит от человека, если он нормальный будет себя вести соответственно, а если придурок, так придурком и останется.

    Відповісти
  • Олександр: 29.05.2012 в 14:46

    Чим дорожче авто – тим більше бикують, не пропускають, ледь не постійно створюють аварійну ситуацію…

    Відповісти

Ваш коментар

(required)

(required)