Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Гальмові колодки: коротко про найголовніше
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Гальмові колодки: коротко про найголовніше

Гальма автомобіляЗараз покупку гальмівних колодок можна здійснити навіть не виходячи зі своєї квартири. Але при виборі колодок потрібен досвід фахівців. Короткі рекомендації можуть дати експерти навіть через інтернет.

У першу чергу, важливо пам’ятати, що гальма – це, перш за все безпека автомобіля та тих, хто в ньому перебуває. Так що купуйте гальмівні колодки лише у тих продавців, репутація яких не є сумнівною. Особливо це стосується серйозних брендів, які підробляють найчастіше.

Потрібно обережно ставитися до пропозицій покупки гальмівних колодок, зроблених із застосуванням «нової» технології. Це явище часто зустрічається серед керамічних колодок. Через відсутність стандартів кераміки з’являються пропозиції, які не мають нічого відповідного правильній методиці, крім назви.

Обов’язково відкривайте й уважно перевіряйте гальмівні колодки. Відмінності бракованого товару від виконаного якісно, видно навіть недосвідченим автолюбителям. На зворотному боці гальмівної колодки повинен бути присутній значок сертифікації (для США – SAE, для Європи – ECE-90). Причому американська сертифікація на порядок досконаліша, ніж європейська. По ній можна як відрізнити контрофакт від легального продукту, так і «прочитати» гальмівну колодку. Останні 2 букви маркування вказують на тип колодки і на коефіцієнт тертя накладки.

Часто автолюбителі в своїх розмовах використовують такі фрази, як «французькі диски», «німецькі гальмові колодки» та інші. Але вартість на гальмівні колодки з ім’ям коливається лише на 200-250 грн. Підрахунків складних тут не потрібно: праця виробника + європейські ціни з податками + європейська сертифікація + інтерес з боку продавця + націнка при імпорті – це з одного боку, і «німецькі» колодки в магазині за 200 грн. – з іншого боку.

Так що, якщо ви вирішили придбати колодки європейського виробництва, то пам’ятайте, що їх купівля починається з високого цінового рівня. Якщо є бажання зберегти гроші, то не потрібно шукати безкоштовний сир. Краще відразу подумати про бюджетний варіанті і брати виключно фірмові колодки.

Якщо є пропозиція з кераміки за 40-50 доларів, то не варто за неї чіплятися, бо методика створення якісних гальмівних колодок з кераміки дуже дорога. У більшості випадків ціна є дзеркалом якості продукту. Пам’ятайте, що гальма вашого автомобіля – це запорука вашої безпеки.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)