Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Чому важливо використовувати літню резину
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Чому важливо використовувати літню резину

Літні шиниГотуй сани влітку, а воза взимку – цією приказкою повинні керуватися і автовласники. Шини необхідно готувати як до зимового, так і до літнього сезону. Варто відразу зауважити, що шини для різних сезонів відрізняються не тільки по малюнку протектора, але і за якістю гуми. Адже, як і всі матеріали, гума змінює свої властивості під дією різних температур.

Шини для зимового сезону виготовляють з більш м’якої гуми. У літню пору такі шини втрачають свої характеристики через розм’якшення, тому не варто їх експлуатувати при температурі вище +5 градусів за Цельсієм. Крім того, ставиться під питання стійкість машини на дорозі. Тому в теплу пору року використовуються шини іншого хімічного складу.

Літні шини мають ряд особливостей. Вони виготовляються з більш щільної гуми, завдяки чому навіть при дуже високих температурах зберігається якість зчеплення. Малюнок протектора найчастіше складається з декількох блоків. Завдяки цьому рівень шуму знижується. Крім того, літня гума зберігає свої якості при їзді по піску і гравію.

Є кілька класів літніх шин, призначених для різного виду автомобілів: легкових автомобілів, мікроавтобусів, легких вантажівок і позашляховиків.

Використовуватися літні шини повинні тільки в теплу і суху погоду. Причому найкраще зайнятися монтажем, коли усталена додатна температура протягом двох тижнів не падає. Не варто поспішати і відразу після того, як зійде сніг, «перевзувати» свій автомобіль. Справа в тому, що навесні часто бувають заморозки, через які підмерзає і полотно дороги, а це негативно позначається як на шинах, так і на аварійності.

Літня гума вимагає до себе особливого догляду. Щоб шини залишалися життєздатними, потрібно кожен місяць перевіряти в них тиск. Крім того, їх потрібно перевіряти на наявність ушкоджень за допомогою простого зовнішнього огляду. Якщо виявиться, що шина здулася, необхідно замінити її. Таку шину краще не ремонтувати, бо в ній скоріше за все впаде тиск, і бажаний результат не буде досягнутий.

Варто також знати, що літні шини бувають декількох видів. Гума економ класу відрізняється зносостійкістю. Шини комфортабельного класу призначені для автомобілів класу люкс. Такі шини рекомендуються також тим, чий автомобіль перебуває в різних швидкісних режимах. Тим, хто їздить на великій швидкості, потрібні шини спортивного класу, які в середньому розраховані на 15 тис. км пробігу.

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)