Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Чому не варто переходити на газ?
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Чому не варто переходити на газ?

Авто їсть грошіВсе частіше на сторінках друкованих видань можна зустріти нотатки із закликами масового переобладнання автомобілів на газ. Але як показує практика, особливих черг на автозаправних станціях від цього більше не стає. Що ж зупиняє вітчизняних автолюбителів зробити цей крок – переобладнати свої автомобілі та встановити газобалонне обладнання (ГБО) нового покоління?

У першу чергу – це необхідність перереєстрації автомобіля і регулярний технічний огляд газобалонної установки, що неодмінно потягне за собою додаткові витрати.

Оскільки газовий балон встановлюється в багажнику, корисний об’єм багажника помітно зменшується, що створює певні незручності, якщо виникне гостра необхідність перевезти який-небудь об’ємний вантаж. Газобалонна установка має пристойну масу, а це в свою чергу веде до збільшення загальної маси автомобіля, що неодмінно позначиться на швидкісних показниках автомобіля.

Негативно позначається установка газобалонного устаткування і на стан двигуна. Швидше зношуються всі тертьові деталі двигуна, горять клапана, в роботі двигуна можна часто почути характерні хлопки, що часто призводить до поломки і без поїздки на найближчу станцію технічного обслуговування просто не обійтися.

Ще одним недоліком газобалонного обладнання є великий термін окупності. У середньому, щоб окупити установку і почати економити, необхідно проїхати на цьому автомобілі не менше 25 000 кілометрів, що досить багато для вітчизняного середньостатистичного водія.

Деякі незручності можуть виникати і з заправкою автомобіля. Це пов’язане з ще не сильно розвиненою системою розташування газозаправних станцій. Тому, на це теж варто звертати особливу увагу і перед тим, як переобладнати автомобіль, з’ясувати, чи є поблизу з вашим будинком або роботою газозаправна станція.

У деяких автолюбителів почуття занепокоєння викликають наслідки, до яких може призвести газобалонний пристрій при попаданні автомобіля в аварію. Якщо вірити інструкціям на ГБО, у разі аварії, система подачі газу виробляє аварійний викид газу в атмосферу, але, як би там не було, ймовірність попадання газу в салон автомобіля існує.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)