Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Безпека автомобіля в наш час
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Безпека автомобіля в наш час

Викрадення автомобіля неможливеАвтомобіль людині друг! Це твердження можна сміливо застосовувати по відношенню до найкращих і безпечних суб’єктів цього виду техніки. Перший автомобіль винайшли вже більше ста років тому. Він впевнено витримав випробування часом і в наші дні надійно служить людям. Що ж змінилося в автомобілі з тих пір і що зараз робиться для максимальної безпеки водіння, а також зберігання автомобілів?

Розглянемо спершу безпеку водіїв. Кожен рік проводяться «змагання» між різними моделями машин, в яких і з’ясовується, який автомобіль краще захистить водія з пасажирами при можливому ДТП.

У 2009 році за підсумками подібних змагань був складений рейтинг, на вершині якого виявилися найбільш безпечні машини. Лідерами рейтингу стали такі автомобільні марки як: Honda, Acura, Saab, Audi, Mitsubishi, Ford і Subaru. Всі ці машини змогли набрати кількість очок, близьку до максимального, у своїх класах.

Але, як відомо, окрім безпеки на дорозі більшість автолюбителів цікавить питання безпеки при зберіганні своїх транспортних засобів. Причому зберіганням в даному випадку називають залишення автомобіля без нагляду за ним на будь-який термін.

Через збільшення числа автомобілів на всій планеті викрадачам авто стає легше загубитися «в натовпі». Але люди винаходять різні пристрої для захисту від угону і крадіжки майна з салону машини.

До найбільш дієвих методів профілактики крадіжок і викрадень відносяться:

– звукова сигналізація, основною функцією якої є налякати злочинця і повідомити власника про злом;

– іммобілайзер – пристрій, призначений для розриву деяких електричних ланцюгів в автомобілі, внаслідок чого завести двигун стає неможливим;

– GSM-сигналізація, яка допомагає при встановленні місцезнаходження автомобіля;

– і ще один спосіб – сховати в своєму автомобілі мобільний телефон. Ефект буде таким же, що і при GSM-сигналізації, але знайти телефон викрадачам буде складніше. Крім того, якщо налаштувати захований апарат на безшумний режим, стає можливим подзвонити на нього в разі викрадення і послухати розмови викрадачів, що може надати реальну допомогу. Але все це спрацює, тільки якщо серед інструментів злочинців не виявиться антижучка, який подавляє сигнали стільникового зв’язку.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)