Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Безпечне водіння в темний час доби
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Безпечне водіння в темний час доби

Водіння авто вночіНіч є тим часом, коли людина найбільше потребує відпочинку. У нічний час всі рефлекси сповільнюються, а увага притупляється. У таких випадках військові льотчики клали під язик шматочок лимона. Його смак не давав їм заснути, а зір ставав трохи кращим, легше концентрувалась увага. При тривалих нічних поїздках ви можете використовувати цей прийом.

Перш ніж почати рух, заздалегідь включайте ближнє світло фар. Інші учасники дорожнього руху можуть вас не помітити, якщо не буде включеним світло, і тоді може відбутися зіткнення.

При нічних поїздках слід відрегулювати фари. Якщо автомобіль завантажений мінімально, то положення регулятора фар потрібно поставити на «1», якщо ж на задньому сидінні великий вантаж, то ставимо на рівень «2», а якщо плюс до всього ще й багажник завантажений, то краще поставити на трійку.

Завжди перемикайтеся з дальнього на ближнє світло фар, якщо попереду вас їде автомобіль, так як відбиття світла в дзеркалі машини, що їде попереду може засліпити водія. Якщо ж вас не влаштовує такий варіант, то краще поставити регулятор фар в положення «3». Слід знати, що при правильному регулюванні фар, виїжджаючи на піднесеність, ви можете засліпити зустрічний автомобіль. Будьте акуратні.

Так само не варто забувати, що наближення зустрічного автомобіля зобов’язує вас переключитися з дальнього на ближнє світло. Багато хто забуває про це правило, створюючи аварійні ситуації на дорогах. Якщо ж зустрічний автомобіль не переключився на ближнє і засліпив вас, слід дивитися в бік узбіччя, тоді видимість буде дещо кращою. Бувають ситуації, коли автомобіль, що наближається, переключений на ближнє світло фар, але ви все одно засліплені. В цьому випадку переставте ногу з газу на гальма, поки ви не роз’їдетеся.

Іноді на дорогах в темну пору доби зустрічається транспорт з однією фарою. Багато водіїв відразу починають думати, що це 2х колісний транспортний засіб. Проте не завжди так буває. Слід подумати, що це автомобіль з однієї робочої фарою. Тому треба бути готовим відразу зробити маневр для запобігання аварії.

На незнайомій трасі в нічний час не варто швидко їхати. Не знаючи покриття дороги, ви можете натрапити на вибоїни або на інші небезпеки і перешкоди. Слід притримуватися тієї швидкості, яка дозволить вам своєчасно здійснити потрібний маневр.

Вантажівка – ще одна небезпека, яку слід остерігатися. Дуже часто на великих машинах не працюють габаритні вогні, а розмір її може в рази бути більше, ніж здається насправді. Тому при роз’їзді з вантажівкою потрібно бути гранично обережним.

Крім усього іншого, не забувайте стежити за чистотою лобового скла. Хороший огляд є запорукою безпечного руху. Мийте його як мінімум два рази на місяць, при цьому не забувайте знежирювати для запобігання розлучень. Особливо приділіть увагу бічним областям скла. При нічному русі не повинно бути ніяких забруднень, адже при заломленні світла втрачається видимість, що є небезпечним для руху в темний час доби.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)