Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Американцям розповіли про дороги, водіїв і даішників в Україні
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Американцям розповіли про дороги, водіїв і даішників в Україні

Американцям небезпечно на дорогах УкраїниНа порталі Держдепартаменту США була розміщена стаття, яка попереджає американців про можливі труднощі, з якими вони можуть зіткнутися під час автомобільної подорожі по Україні.

За інформацією Комсомольскої правди в повідомленні йдеться про суттєві відмінності між дорожніми умовами в Україні та Сполучених Штатах. Так згадується, що в цілому дорожнє покриття розбите, а траси не висвітлені за винятком деяких великих міст. Рядових американців попереджають про масове ігнорування українськими водіями Правил дорожнього руху.

Замість того щоб отримати права після здачі іспитів в Державтоінспекції, водії купують їх або обходяться без посвідчень. Також українським автомобілістам притаманний агресивний стиль їзди та ігнорування прав пішоходів навіть на явно зазначеному пішохідному переході.

Крім того, звичайною нормою серед наших власників авто вважається їзда по тротуарах. Так що і пішохідна прогулянка може закінчитися вельми плачевно, тому потрібно бути обережним. Більшість автомобілів, в числі яких і машини служб таксі, не відповідають стандартам безпеки, прийнятим в США.

Критиці піддалася і робота наших даішників. Так у випадку аварії американцям радять чекати скільки, стільки потрібно, тобто до приїзду служби. Що може зайняти кілька годин. Також згадується можливість незнання поліцейськими англійської мови.

Ще одна рекомендація від Держдепу США – утримуватися від нічних поїздок за межі великих міст. З чим це пов’язано, і хто загрожує безпеці та здоров’ю американських мандрівників в повідомленні не згадується.

Втім, навіть не читаючи повністю пам’ятки будь-який американець, приїхавши в Україну, остережеться водити автомобіль в таких «жахливих» умовах.

Поділитися інформацією в:

3 коментарі
 • Влад: 18.05.2012 в 21:07

  Правильні застререження для іноземних туристів. Побачивши стан наших доріг і манеру керування авто вони будуть жахатися і розповідатимуть про поїздку в Україну, як про не бачену пригоду з якої вони насилу врятувалися.

  Відповісти
 • Андрей: 26.05.2012 в 21:01

  Не понимаю таких статей. Люди которые написали такое просто хотят, чтобы в Украину никто не приехал. Не знают ничего и пишут всякую ерунду.

  Відповісти
  • Саша: 29.05.2012 в 11:25

   Вы хоть саму статью читали? Там же написано, что это Госдепартамент США такое у себя написал. И по сути все по делу, ведь наша тсрана никогда не отличалась соблюдением каких-оибо правил (тем более дорожных) и хорошими дорогами.

   Відповісти

Ваш коментар

(required)

(required)