Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Авто Плюс » Аерографія на авто
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР

Аерографія на авто

Аерографія на автомобіліАерографією називають спеціальну техніку нанесення малюнка на поверхні різного роду. Наносять малюнок за допомогою аерографа. В основному, аерографія використовується для зовнішнього тюнінгу на поверхні. Сьогодні її можна побачити на автомобілях, мотоциклах, сноубордах, захисних шоломах, комп’ютерних системних блоках, мобільних телефонах і на багатьох інших предметах.

Аерограф – це звичайний пульверизатор, тільки він у багато разів менший за звичайний і відрізняється дуже вузьким, точно регульованим спектром розпилення. За допомогою нього можна малювати навіть дрібні деталі малюнка, а це дуже важливо. Якість виконаного малюнка залежить тільки від майстерності і таланту художника. Саме від нього залежить, на скільки, малюнок буде барвистий і реалістичний.

Наносячи аерографію на кузов свого автомобіля, ви зробите його унікальним, одночасно з цим ви продемонструєте навколишнім свій власний смак. Так що, якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль супроводжувало багато захоплених поглядів, обов’язково зверніться в спеціалізовану студію. Там, вам представлять каталог з готовими ескізами, з яких ви і виберете той, який вам найбільше до вподоби. Так само ви можете використовувати свій власний ескіз.

Аерографією автомобіля називають його художній розпис. Малюнок, нанесений на кузов автомобіля, дуже схожий на художнє татуювання. Більшість людей вважають, що у кожної машини свій власний характер, особливість поведінки і навіть здатність мислення. Це, звичайно ж, вигадка, але щоб машина виділялася серед інших – хоче кожен. І саме тому аерографія автомобіля є дуже затребуваним сучасним видом мистецтва.

І хоча у неї є величезна кількість прихильників, існують і її противники. Вони вважають, що це дуже вульгарно і нанесені малюнки надають зовнішньому вигляду автомобіля неестетичний вигляд. Це в основному через те, що на автомобільних дорогах дуже часто зустрічаються автомобілі з неякісно виконаною роботою авто-аерографією.

Малюнок, що наноситься на автомобіль, вважається таким малюнком, який повинен бути виконаний лише професійним художником або ж дуже талановитою людиною, що має величезні здібності в області аерографії. Також ця людина повинна мати досвід розпису автомобіля, і її рука має бути відмінно «набита».

Незважаючи на всю красу і витонченість нанесених на авто малюнків, вартість цієї послуги досить таки велика. Хоча можна буде зробити і кустарний розпис, який буде значно дешевшим, але відповідно і його якість буде набагато гіршою. Після перегляду деяких телепередач пов’язаних з тюнінгом автомобіля, рейтинг аерографії і попит на неї дуже сильно зріс. Напевно, багатьом здасться дивним, як людина, що володіє досить дорогою машиною, економить на нанесенні малюнка і погоджується робити його за допомогою звичайного шаблону. Але, використовуючи такий спосіб, не враховуються найпростіші і обов’язкові речі.

Професійні фахівці «аерографи» враховують величезну кількість факторів, з яких найголовнішим вважають те, що ескіз обов’язково повинен показати характер господаря авто і, звичайно ж, підкреслити достоїнства автомобіля тієї або іншої марки.

Якщо ви хочете пишатися своїм автомобілем і завжди бути в центрі уваги обов’язково зробіть аерографію, але тільки в спеціалізованому салоні.

Авто Плюс

Поділитися інформацією в:

Ваш коментар

(required)

(required)