Warning: Use of undefined constant ddsg_language - assumed 'ddsg_language' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/danc1r0k/autoplus.in.ua/www/wp-content/plugins/sitemap-generator/sitemap-generator.php on line 45
Автомаляр | Авто Плюс
контактні телефони:
(03433) 4-01-06
(03433) 2-17-82
(097) 104-50-92
РУС УКР


Сяючий автомобіль: способи усунення подряпин

як вивести подряпину не автомобіліЦе тільки здається, що подряпини на автомобілі – проблема несуттєва. Насправді навіть тонка павутинка на подряпаних гілками боках машини може стати початком серйозних складнощів. І справа не тільки в зіпсованому зовнішньому вигляді. Проблема ще й у тому, що якщо в подряпину потраплять опади, бруд, хімічні елементи, вони можуть призвести до серйозного дефекту всього фарбувального полотна. Тому позбавлятися від подряпин потрібно не тільки в прагненні бачити свою машину по-новому сяючою, але і щоб уникнути дорогого ремонту.

Тільки підходити до процесу видалення подряпин потрібно зі знанням справи. Будь-який грамотний фахівець автомайстерні підтвердить: засіб для видалення подряпин повинен вибиратися в залежності від 3 факторів. По-перше, це розміри і тип самої подряпини. По-друге, її вік. По-третє, фінансові можливості власника авто. Якщо говорити про Україну, то тут ремонт подряпин може коштувати від 35 до 200 гривень. Читати далі »

Полірування автомобіля: типи і технології виконання

Як правильно полірувати автомобільНіщо не вічне перед часом. І автомобіль, на жаль, не виняток. Тому ніколи не вичерпає своєї корисності професійна поліровка його кузова. Причини її проведення – очевидні: тільки полірування забезпечить такий помітний ефект сяючої новизни машини. Хоча прекрасний зовнішній вигляд – не єдиний корисний результат полірування. Крім оновлюючої дії, вона забезпечує ще й такий необхідний захист конструкції від негативного впливу різних зовнішніх факторів.

Сьогодні в автомобільних салонах застосовується три типи поліролей. По-перше, це захисний препарат, в основі якого епоксидні смоли. По-друге, це захисний засіб з рідким склом в якості базового компонента. По-третє, це відновлюючі поліролі абразивного характеру. Читати далі »

Озброївшись спреєм

СпрейФірмове перефарбування навіть окремого пошкодженого елемента кузова – штука досить накладна. Тому, якщо лакофарбове покриття машини має тільки невеликі подряпини або сколи, є сенс скористатися недорогими аерозольними фарбами. Але чому ж віддати перевагу?

Незважаючи на те що на ринку представлена аерозольна продукція всіх великих компаній-виробників і більший або менший асортимент аерозольних балончиків є практично в будь-якому торговому “автохімічному” відділі, поки не можна сказати, що застосування так званих ремонтних фарбувальних аерозолів в нашій країні знайшло широке поширення. Читати далі »

Консервуємо дефект автомобіля

царапина на автомобіліЩо робити, якщо дефект покриття існує, але зайнятися його усуненням все ніколи. Виявивши відколи або глибоку подряпину, відразу обробіть їх консервантом типу мовіль. Його шар не тільки убезпечить пошкодження від агресивного зовнішнього середовища, а й блокує доступ кисню, необхідного, як відомо, для продовження окислювальних процесів (корозії). Зберетеся зайнятися підфарбовування – змийте консервант тканиною, змоченою в уайт-спірит або спеціальному складі для видалення консервантів.

Якщо руда чума все ж встигла з’явитися, обов’язково обробіть дефект перетворювачами іржі. Вони, до речі, теж змінилися з соціалістичних часів. Читати далі »

Важлива не лише марка фарби

різні кольори фарби для автомобілівКожна серйозна організація, до переліку робіт якої включена “малярка”, як правило, віддає перевагу фарбі того чи іншого відомого виробника. Його не приховують – вказують на всіх рекламних плакатах, у прайс-листах і т.д. Слід зазначити, що під використанням певної емалі мається на увазі застосування й інших матеріалів цієї ж марки.

Різниця в ціні “фірмових” імпортних компонентів (затверджувачі, лаки, розчинники) і пересічних вітчизняних, як правило, досить істотна, тому спокуса “покласти” хорошу фарбу на погану шпаклівку теж вельми велика. Читати далі »

Різні методики фарбування

автомаляр фарбує автомобільМедики кажуть, що лікувати потрібно не наслідки, а причини хвороби. Щодо автомобіля це також справедливо. Ніхто не стверджує, що при систематичному використанні захисних поліролей залишиться тільки думати, кому заповісти своє вічно блискуче диво. Але продовжити термін служби лакофарбового покриття сучасної автохімії цілком під силу.

Однак тепер вже пізно кусати лікті – проблема очевидна, і ніхто, крім вас, вирішувати її не буде. Втім, перед тим, як йти за фарбою, давайте замислимося, як саме її використовувати. Читати далі »

Що маляру добре. Фарбувальні камери

Фарбувальний бокс (гараж)Фарбувальні камери, як і будь-яке професійне обладнання, коштують недешево. Незважаючи на те що сучасні ремонтні автомобільні фарби не вимагають особливих умов сушіння, камери є практично на будь-якій серйозній станції.

На практиці відсутність таких найчастіше свідчить про те, що малярські роботи на даній СТО проводяться оскільки-оскільки. Погодьтеся, важко побачити дрібні подряпини або оцінити різницю в кольорі під світлом “перенесення”, так само як і створити хороші умови для сушіння протягом пари десятків годин. Читати далі »